• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Lonca Sohbeti

• Konuyu başlatan DeletedUser295
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser295

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Lonca sohbetlerinde en fazla 100 mesajı gördüğümüz için,oyunda olmadığımızda önceden olan mesajları okumadığımız için konuşulan konudan uzak kalıyoruz.Bu konuda yapımcılar bir düzenleme yapmayı düşünüyor mu?

DeletedUser3

Guest
Lonca sohbetleri dinamik bir ortamdır ve uzun süreli kaydı yapılamaz. Bu sunucuların aşırı şişmesine ve performans sorunlarına yol açacaktır.

DeletedUser295

Guest
Anladım.Peki lonca forumu şeklinde bir özellik gelse performans yine bozulur mu? Yalnızca lonca sohbetiyle yetinilmeyip,lonca üyelerinin daha iyi bilgi paylaşacağı bir alan oluşturulabilir.

DeletedUser11

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Lonca sohbetlerinde en fazla 100 mesajı gördüğümüz için,oyunda olmadığımızda önceden olan mesajları okumadığımız için konuşulan konudan uzak kalıyoruz.Bu konuda yapımcılar bir düzenleme yapmayı düşünüyor mu?
Merhabalar,

Bırakın geçmiş geçmişte kalsın ne yapacaksınız? :)
Geçmişi düşünürseniz geleceğinizi yaşayamazsınız.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser295

Guest
Merhabalar,

Bırakın geçmiş geçmişte kalsın ne yapacaksınız? :)
Geçmişi düşünürseniz geleceğinizi yaşayamazsınız.

İyi Forumlar
MisteR

Günlük hayatta dediğiniz doğru MisteR.
Oyun için bakarsak lonca içi farkındalık açısından önemli buluyorum ben bu durumu.Sistemde sorun çıkartacaksa uygulanmasından yana değilim tabi.:)