• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Macera Ödüllerinin Saçmalığı

• Konuyu başlatan DeletedUser1505
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1505

Guest
Uzun süredir oynadığımız bu nacizane güzel oyunun suyunu ısıtmaya başladınız. Toplu olarak isyan durumundayız. Macera ödülleri konusunda büyük bir sıkıntımız var. Ödülleri almak için günlerce uykusuz kalmaya değmiyor açıkçası. Bir çok oyuncuda aynı şekilde düşünüyor. Ustalıkta bile 500 elmas ve bir çok güzel ödül kazanma şansımız varken Macerayı bitirip sembolik , bir çok oyuncunun seviyesine bile yeterli olmayacak ödüller için uğraşıyoruz. Bu durumu düzeltecek bir adım atılmasını istiyoruz.
Konuyu herhangi bir şikayet yada sorun bildirme kısmına almamanızı rica ediyorum. Çünkü bu sorun bir çok oyuncunun aynı ortak problemi. Herkesin görüşlerini öğrenmek isterim.

DeletedUser919

Guest
Konuyu herhangi bir şikayet yada sorun bildirme kısmına almamanızı rica ediyorum. Çünkü bu sorun bir çok oyuncunun aynı ortak problemi. Herkesin görüşlerini öğrenmek isterim.
Merhaba zeycollo,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki dile getirdiğiniz şey bir öneridir. Şikayet ya da sorun değildir. Oyuncularımızın isteklerini her zaman dinleyerek yapabileceğimiz en üst müdahaleyi yapıyoruz ki bu da aylık öneri konusuna yazılan oyuncu isteklerini raporlayarak şirkete iletmektir.
Fakat şunu da not düşmek isteriz, her talep karşılık bulamayabilir. Bir fikir ne kadar iyi olursa olsun tek bir ülkeden gelen öneri, gerçekleşmek için çok yeterli olamayabiliyor. Bu sebeple Elvenar Türkiye Takımınız olarak bize düşeni eksiksiz bir şekilde yaptığımızdan şüpheniz olmasın. talebinizi buraya yazmanız daha doğru olacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Zenit

Üye
Uzun süredir oynadığımız bu nacizane güzel oyunun suyunu ısıtmaya başladınız. Toplu olarak isyan durumundayız. Macera ödülleri konusunda büyük bir sıkıntımız var. Ödülleri almak için günlerce uykusuz kalmaya değmiyor açıkçası. Bir çok oyuncuda aynı şekilde düşünüyor. Ustalıkta bile 500 elmas ve bir çok güzel ödül kazanma şansımız varken Macerayı bitirip sembolik , bir çok oyuncunun seviyesine bile yeterli olmayacak ödüller için uğraşıyoruz. Bu durumu düzeltecek bir adım atılmasını istiyoruz.
Macera hakkında sadece bir kaç saat önce bildirimde bulunulması da ayrıca kayda değer.

DeletedUser1113

Guest
Yorumlara katılıyorum ödüller hic albeniligi degil katılım incelediginizde görürsünüz.ayrıca songün haber vermekte hos olmadı .umarım yeni macerada bu degisir saglıkla kalın