• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Etkinlikler Macera etkinliği sonrası dipsiz kuyu

Bunlar şampiyon birliğin en alttaki 2 üyesi, lütfen artık maceranın bittiğini ve bunları silebileceklerini iletin

Eklentiler

• 2.JPG
    2.JPG
    194,4 KB · Görüntüleme: 67
  • 1.JPG
    1.JPG
    198,8 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Hahaha dedim ya o sekilde mucadele edebilmek icin sehri kaldirip atolye imalathane kurmak lazim.. ya da arkadaslarin dedigi gibi sadece macera icin yapılmış hesaplar olacak.. onun da esprisi cok yok bence..

özetle macerada kutuları düşük seviyeli üyeler kur kaldır yaparak açacak, sonrasındaki sıralama puanlarına yüksek seviyeli oyuncuları en büyük desteği verecek

Bunlar şampiyon birliğin en alttaki 2 üyesi, lütfen artık maceranın bittiğini ve bunları silebileceklerini iletin
İstediği kadar öyle hesapla katılabilirler, bu oyun kurallara aykırı değil, siz de yapabilirsiniz, Deka ya bayılmıyorum ama emek vermişler ve 1. liği hak etmişler. Üstelik sırf bu tür hesaplar sayende artık macera kazanılmıyor, en çok sıkıntı gizem gibi büyük hesaplarda üretilen rozeltler oluyor.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Sizce de , 3. kutudan sonra örneğin bir yaşlı çift maceracıları karşılasa ve elimizde kalan ürünleri kaliteye göre değerlendirip adet başına 1-2 puan verse daha iyi, hakkaniyetli olmaz mı ? Turnuvanın en son dakikasına ve gerekiyorsa da son hızlandırıcımıza kadar yarışmaya var mısınız ?

Bu fikri sevdim :) İlk fırsatta bunu ileteceğiz ve elbette @Kubrick için Portre konusunu da ama yine çirkin bir şey gelirse :oops::rolleyes: ve kapıdaki yaşlı çift... bilemiyorum :) Bu konularda söz veremiyorum.

Evet aranıza katıldığımdan beri yanlış hatırlamıyorsam sancak fikri gelmemişti.
Ad Astra da dünyayı kurtarıyorduk anca yazmaya fırsatımı buldum Pann :)
2.Abdülhamid Han'ın Yıldız istihbarat teşkilatı gibi büyük bir istihbarat ağı kurup GS ( gizli soruşturma) yöntemi ile bunu başka sunucularda önerdiğini tespit edilmemiş, yani ilk bizden gelir eğer uygun görüp iletirseniz. :p

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. Flama gelirse yasanacaklari düşünemiyorum.. heralde 100k ustune cikar o rakam.. yalniz flama gelirse gelirim ben geri hahaha..