• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Macera

Merhaba,
Pazartesi günü başlayan Macera hakkında oyunculara herhangi bir bilgi verilecek mi , yani rozetler konusunda, hangi macera yapacağız 1. mi yoksa 2. olanı.

Bekleriz o zaman, sonuçta oyun içi duyuru yapıldı, bende forum da yapılacak olan duyuru ( umarım da yapılır) aynı anda olmasını beklerdim, bizler de ona göre ufak hazırlıklar yapardık. Yani şu asker, sikke çuvalı ve kadimlere bp yatır rozetleri isteyen macera olacak yoksa sadece büyü ile elde eden rozetleri. Bir de ben yanlış yazdım, 2. mi yoksa 3. macera olacaktı, veya sürpriz olarak 1. da olabilir .

DeletedUser571

Guest
İçimdeki macera aşkı bambaşka...
gelsede alsak şu güzelimmm ödülleri.
nasıl dört gözle bekliyorum anlatamam.

DeletedUser1258

Guest
Oyunun açılışına siyaseti karıştırdığınız için sizi kınıyorum...
Bunun sadece sıradan bir oyun olduğunu ve insanların zaten hali hazırda ki sıkıntıları unutmak ve gündelik hayattan biraz uzaklaşıp kafa dağıtmak için girdiğini unutmuş gibi davranmışsınız...
Birilerine yaranmak ya da fikir görüşlerinizi empoze etmek için bakalım kaç kişiyi oyundan kustureceksiniz.
Bunca emeğinize yazık oldu.

Bunun sadece sıradan bir oyun olduğunu ve insanların zaten hali hazırda ki sıkıntıları unutmak ve gündelik hayattan biraz uzaklaşıp kafa dağıtmak için girdiğini unutmuş gibi davranmışsınız...
Birilerine yaranmak ya da fikir görüşlerinizi empoze etmek için bakalım kaç kişiyi oyundan kustureceksiniz.
Siyaset ???? Nerde??? Siz başka bir şey okuyup yanlış yere cevap verdiğiniz olmasın.

DeletedUser1258

Guest
Screenshot_20180628-185935_Elvenar.jpg
Screenshot_20180628-185935_Elvenar.jpg sanırım başka bir şey okumuş olamam

JIINEEPS, bu bir oyun, oyunları hiç mi oynamadınız daha önce. Çizgi filmleri de seyretmediniz???
Bu oyuna gelecek etkinlikle ilgili bir görsel. Abartmayın lütfen.
Oyunumuz zaten yabancı bir oyun, ve tüm dünya Elvenar ı oynuyor, herhangi siyasi veya başka bir şey içermez, adı üstünde OYUN, başka bir şey değil.

oracleofelves

Özel Üye

Acaba Metal ve rock sembolu olan hareketi bilmediğinizden Türkiye'nin siyasi partilerinden biriyle özdeşleşmiş bir hareketin yapıldığını mı düşündünüz?
34321764-metal-hand.jpg eğer öyleyse bakın benzerlik var ama tam değil.
"sanırım başka birşey okumuş olamam" derken bile ekranda yazılı bir şey var da biz mi göremiyoruz. nerede ne okudunuz

DeletedUser1258

Guest
bence çok fazla gereksiz yere laf kalabalığı olacak gibi.
ben metal işareti de diğer işaretleri de bilip ayıt edebilecek yaş ve bilgiye sahibim akıl hocalığına gerek yok.
"sanırım başka bir şey okumuş olamam" deme de ki sebep ise "Siz başka bir şey okuyup yanlış yere cevap verdiğiniz olmasın." diye bir yanıt almam olabileceğini düşünmüş ama yine de sırf yazmak ve insanları aşağılamak için elinize bir fırsat geçtiğini düşünerek fırsatı kaçırmak istemediğinizi düşündürmüyor değil.

oracleofelves

Özel Üye
ben metal işareti de diğer işaretleri de bilip ayıt edebilecek yaş ve bilgiye sahibim akıl hocalığına gerek yok.
"sanırım başka bir şey okumuş olamam" deme de ki sebep ise "Siz başka bir şey okuyup yanlış yere cevap verdiğiniz olmasın." diye bir yanıt almam olabileceğini düşünmüş ama yine de sırf yazmak ve insanları aşağılamak için elinize bir fırsat geçtiğini düşünerek fırsatı kaçırmak istemediğinizi düşündürmüyor değil.
Uzgunum. Niyetim aciklamamin hakaret olmadigini soyleyerek soze girmek istiyorum. Asagilanmis gibi hissettiginiz icin de ozur dilerim. Bununla birlikte sizin yasinizi tecrubenizi gectim. Neyi bilip bilmediginizi tahmin etmemin imkansiz olacagini soylemek zorundayim. Yazdiklarinizda hangi konudan rahatsizlik duyduğunuzu acik ve net bir sekilde ifade etmemisken bizlere tahmin yurutmek kaliyor.
Ne yani varliklar indiriliyor cumlesine mi takildiniz? Ceviriyi yapan kisi bilgiler indiriliyor deseydi bunu da siyasi gorebilirdiniz. Sizi tanimiyoruz. Tanimayi isteriz. Yanlis anladigimizin ne oldugunu, ogrenmek isterim ayrica amacimizin yardimci olmak oldugunu ve zıtlasmanin kimseye hicbir sey kazandirmadigini hatirlatmak isterim.

Son düzenleme:

Konunun adı 'MACERA', konuyu ben açtım, gelip de sanki biz burada siyaset konuşuyoruz yorum yapınca size verdiğim cevabı doğru buluyorum. Başka yerde bir şey görüp veya okuyup bizim burada macera hakkında soruları sorduğumuz ve yorum yaptığımız konuya alakasız yorumda bulunduğunuz.
Sert yazdığımı da düşünmüyorum, en azından sizler gibi kınıyorum kelimeleri de kullanmadım, yorumunuza şaşırdım açıkçası, konuyu nerden nereye getirdiniz. sıkıntınız varsa oyun yapımcılara yazın veya şikayet edin. İnsanların bekli aklına gelemeyecek şeyler aklına getirmeye çalışıyorsunuz , asıl siz bu tür yorumlarla insanları oyundan soğutmaya sebep oluyorsunuz.
Şu anda siyaseti konuşan da sizsiniz ve bu forumumuzda yasak.

Son düzenleme:
Oxygen, sizden rica bu konu uzatmasın ve gereksiz tartışmalara yol açmasın diye konuyu yorumlara kapatabilir misiniz.
Ne Macera oldu ama, oyunda yapıyormuşuz yetmiyor bir de burada yaşamayalım maceraları. :D

Pann

Eski Ekip Üyesi
Herkese Merhaba,

Talep edildiği için bu cevaptan hemen sonra başlığı kapatıyorum ama fikrimce kapatılmasını gerektiren bir durum yok. Küçük bir yanlış anlaşılma olmuş gibi görünüyor ki sanırım bazı siyasetçilerimizin de kafası bu konuda bazen karışabiliyor :).

Önceki cevaplarda da belirtildi ama tekrardan bu konuya değinmek istedim, oyun içerisinde siyasi bir mesaj verilmeye çalışılması söz konusu bile olamaz çünkü tamamen siz oyuncuarın iyi vakit geçirmesi amacıyla burada bulunmaktayız.

Herkese keyifli oyunlar diliyorum.