• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Araştırma Mana yetiştiremiyorum

susel

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Gün itibariyle 9. çağı bitirip 10’a geçiyorum. Hemen her araştırma 80-100 bin ve üzeri mana istiyor. 13 tane ağlayan söğüt var ama yetişmiyor ve mana eksikliğinden araştırmalar çok bekliyor. Heryeri söğütle doldurmak da pratik değil malum. Bol miktarda mana sahibi olabilmek için neler yapabilirim?

Tavsiye ve tüyolarını bekliyorum. Teşekkürle.

DeletedUser1471

Guest
Merhaba Arkadaşlar,
Gün itibariyle 9. çağı bitirip 10’a geçiyorum. Hemen her araştırma 80-100 bin ve üzeri mana istiyor. 13 tane ağlayan söğüt var ama yetişmiyor ve mana eksikliğinden araştırmalar çok bekliyor. Heryeri söğütle doldurmak da pratik değil malum. Bol miktarda mana sahibi olabilmek için neler yapabilirim?

Tavsiye ve tüyolarını bekliyorum. Teşekkürle.
Karanlık madde labirentini geliştir her gece%10 oranında azalma oluyor o kadimi geliştirirsen azalma oranı düşer böylelikle sıkıntın bi nebzede olsa azalır:)

Envanterinizde yeterince büyü bulunuyorsa en güzel ve pratik çözüm ejderha manastırı kurmak. Karanlık labirenti iyi de, ama elinizde mana yoksa nesi çürür ki, hem fazla yer kaplıyor , o kadimin faydasını görmek için en az 20 seviyesine getirmek lazım. Ejderha manastırı hem asker için faydalı hem fazla yer kaplamaz, mana lazım olunca atölyeleri veya kültür binaları büyüleyin gerekli miktarı mana elde edip kullanın.

DeletedUser1271

Guest
Etkinlerde çıkan günlük ödüllere bakmanızı özellikle öneririz.
Örnek Mana barakası yapısı gibi.
Bu etkinlikte ise bazı gemiler Mana sağlamaktadırlar.
Mana barakası dışında olan yapılar da bulunmaktadırlar. Ustalık menünüzü düzenli takip etmenizi öneririz.