• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Manasız Hata

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Az evvel karşılaştığım bir hatanın ekran görüntüsünü paylaşmak istiyorum.
Buna bir yourm yapamadım artık size bırakıyorum.
İlgili link: http://prntscr.com/c1ocw7

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Bu çok genel bir hatadır MisteR. Buna yapabileceğimiz bir yourm yok ne yazık ki. Bağlantınız kopsa bile bu hatayı alabilirsiniz. Sayfa yenilemenizi önerebilirim.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sayfa yenilemesinden sonra düzeliyor ama bir süre sonra veya ara sıra çıkıyor. Bu hatanın nedeni bilinmiyor mu?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Sayfa yenileyince geçiyor dediniz. Şundan kaynaklı olabilir: Bazen oyuncu hesabı ile sunucu arasında internet kaynaklı mikro kesilmeler olabiliyor. Mesela siz bir rünü kadim mucizeye yerleştireceksiniz diyelim. Elinizde bir rün var. Bunu yerleştiriyorsunuz ama oyun size elinizde bir rün varmış gibi gösteriyor rünü 1 den sıfıra düşürmüyor. Çünkü o sırada kesilme olmuş oluyor ve hesabınız sunucudan gelen yeni bilgiler ile güncellenmemiş oluyor. Tekrar yerleştir dediğinizde bağlantı sağlanıyor ama bakıyor ki sistem yerleştirilecek rün yok bu yüzden hata veriyor. Sayfayı yenileyince gerçek değerler yeniden sağlanmış oluyor. Bu sorunu hiç yaşaşmamış oyuncularımızda var çok yaşayan oyuncularımızda var. İnternet altyapısı büyük önem taşımaktadır. Grafik ayarlarını düşürmek belki yardımcı olabilir ve eğer oyun ile birlikte yanda fazlaca sekme açarak oynuyorsanız bu verimliliği düşürecektir.
Her ne kadar belli olmasa da grafiksel olarak Elvenar güçlü bir bağlantı istemektedir.

DeletedUser11

Guest
Elvenar güçlü bir bağlantı istemektedir.
Merhabalar,

Ne kadar güçlü?
İnternetin çok hızlı olmasını isteyen oyunlarda oynuyorum lâkin onlarda sorun yaşamıyorum sürekli. Elvenar'ı farklı kılan özellik nedir ki?

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.