• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Mayıs 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın iyileştirilmesi ya da geliştirilmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek fikir ve önerileriniz mi var? Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Bunları bizimle paylaşabilmeniz için sizler için mini bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak fikir ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

TASLAK

Öneri Başlığı: ..........
Öneri Açıklaması: .....

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
ThreadFoot.png

DeletedUser

Guest
Öneri Başlığı: Komşu Şehirdeyken Sıralama Bilgileri

Öneri Açıklaması: Komşu şehirde iken sıralama kısmına girince bulunduğumuz şehrin sıralama bilgisi geliyor. Fakat komşu şehirde iken yoldaşlık ve turnuva sekmesine geldiğimiz zaman komşu şehrin değil kendi şehrimizin sıralama bilgisi geliyor. Burada bir tezatlık olduğu için yoldaşlık ve turnuva sıralaması da ziyaret ettiğimiz şehrin sıralama bilgisini göstersin.

DeletedUser

Guest
Öneri Başlığı: Kadim Yapılarına Yapılan Bilgi Puanı Yardımları

Öneri Açıklaması:
Kadim yapılarına bilgi puanı yatırıyoruz fakat eğer yatırdığımız oyuncu oyunu bırakırsa bu yatırılan bilgi puanları boşa gidebiliyor. Bu sebeple eğer oyuncu uzun süre aktif olmazsa, hesabı silinme aşamasına gelirse veya oyuncu hesabını silmeye karar verirse yapılan bilgi puanı yardımları yardım yapan oyuncu tarafından geri alınabilsin.

DeletedUser1432

Guest
Öneri Başlığı: Teknoloji Ağacı Özelleştirme

Öneri Açıklaması:
Teknoloji ağacında açtığımız çok fazla gereksiz özellik var. Ben mesela çelik, kristal ve iksirden başka bir şey üretmiyorum ama hepsini açmam gerekiyor. Eğitim alanını da sattım eğitim hızı çok düşük olduğu için kullanmıyordum ama onunla ilgili her teknolojiyi açmak zorunda bırakılıyorum. Bunun değiştirilmesi olumlu bir gelişme olur

oracleofelves

Özel Üye
Öneri Başlığı: Teknoloji Ağacı Özelleştirme

Öneri Açıklaması:
Teknoloji ağacında açtığımız çok fazla gereksiz özellik var. Ben mesela çelik, kristal ve iksirden başka bir şey üretmiyorum ama hepsini açmam gerekiyor. Eğitim alanını da sattım eğitim hızı çok düşük olduğu için kullanmıyordum ama onunla ilgili her teknolojiyi açmak zorunda bırakılıyorum. Bunun değiştirilmesi olumlu bir gelişme olur
paralı asker kampı ve değişik askerler konusunda haklısın,
ama diğerleri ileride bilinçli malların olacağı iiçin önemli
bilinçli mallar bonuslu mallar +1
yani şehrinde 24 seviye ve üzerinde
1- kalas imalathanesi elementallerde
2- parşömen imalathanesi amuni
3- toz imalathanesi robotlarda
her birinden birer imalathanen olması gerekecek ve bu imalathanelerde ürettiğin sadece bilinçli mallar bonuslu olsa da onların da kalıntıları lazım olacak.
:D

DeletedUser1113

Guest
Büyü akedemsinde 14 ve 20 saatlik kısaltmalar neden cıkmıyor bir adet 14 saatlik aldım simdiye kadar.Saat kısaltmalarının biraz daha s8k gelmesi gerekir diye düşünüyorum.Kısla nsaatine basladım bir gün yedi saat salı günü turnuva var ne zaman hazırlanıcam.süre kısaltması olsa 20 saatlik kullanırdım dimi

DeletedUser479

Guest
iksir ödülleri çogaldığından dolayı herkes ticareti iksir üzerinden yapıyor, dolayısıyla takas yapılamıyor ve değiştiremiyoruz elimizde çoğalmış durumda bu konuyla alakalı bir güncelleme yapılması gerekmektedir

DeletedUser1113

Guest
Sanırım etkinlikten aldığı binalar iksir veriyor .buda stoklarındaki iksiri çoğalmış harcayamıyor .ben böyle anladım.bende de çoğaldılar olduğum çağda 3 sınıf malzeme pek istemiyor. Benim stok bun dan çoğaldı.her çağ farklı mlz istiyor.

DeletedUser479

Guest
gizemiyenin anlattığı gibi,mesela tüccardan başka ürünlerle takas yapabiliriz, orman elflerinden sonra pek işe yaramıyor neyapacağım bukadar stok u

DeletedUser

Guest
Öneri Başlığı: Etkinliklerdeki İmalathane Görevleri Hakkında

Öneri Açıklaması: Etkinliklerde imalathane görevleri oyuncunun kalıntı artışı olan imalathane ile alakalı oluyor. Ama burada bir dengesizlik olduğunu düşünüyorum. Mesela 15 adet 9 saatlik imalathane ürünü topla görevi olsun. 15 adet çelik imalathanesi kurmak 15 adet mermer imalathanesi kurmaktan daha zor. Çünkü mermer imalathanesi 1. seviyede çelik imalathanesinden daha az yer kaplıyor. Yani kalıntı artışı mermer olan oyuncular avantajlı oluyor. Önerim ise şu bu tarz görevlerde kalıntı artışı çelik olan da kalas olan da mermer atölyesi kurup görevini tamamlayabilsin yani imalathane görevleri kalıntı artışı olan görev ile değil de genel olsun. Örneğin herhangi bir imalathanede 15 adet 9 saatlik ürün topla gibi.

oracleofelves

Özel Üye
Öneri Başlığı: Etkinliklerdeki İmalathane Görevleri Hakkında

Öneri Açıklaması: Etkinliklerde imalathane görevleri oyuncunun kalıntı artışı olan imalathane ile alakalı oluyor. Ama burada bir dengesizlik olduğunu düşünüyorum. Mesela 15 adet 9 saatlik imalathane ürünü topla görevi olsun. 15 adet çelik imalathanesi kurmak 15 adet mermer imalathanesi kurmaktan daha zor. Çünkü mermer imalathanesi 1. seviyede çelik imalathanesinden daha az yer kaplıyor. Yani kalıntı artışı mermer olan oyuncular avantajlı oluyor. Önerim ise şu bu tarz görevlerde kalıntı artışı çelik olan da kalas olan da mermer atölyesi kurup görevini tamamlayabilsin yani imalathane görevleri kalıntı artışı olan görev ile değil de genel olsun. Örneğin herhangi bir imalathanede 15 adet 9 saatlik ürün topla gibi.

Destekliyorum. olsa çok kıyak olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.