• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Mayıs 2020 - Oyuncu Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhabalar Elvenar Ekibi;
Öneri Başlığı: Pasif olan bazı kadim yapılarının aktifleştirilmesi
Öneri Açıklaması: Bazı kadimler için (Dövüş Manastırı, Kristal Deniz Feneri, Mabet, Büyük Çan Kulesi, Dağ Dehlizleri, Cüce Suru, Çiçekli Tüccar Loncası, Bereket Kuleleri) şehrin dışında özel bir yapı oluşmaktadır. Bu yapıların sadece görüntü olarak değil tıklanabilir olmasını isterdik. Tıpkı Sonsuzluk Kulesi gibi yeni bir boyuta -maceraya- geçiş yapmak istiyoruz. Bu yapılar ile farklı bir şehir havası solumak güzel olurdu!

- Cüce Suru için bir örnek: Bu yeni fantastik şehre inerek askerlerimiz için savunma ve saldırı donanımları elde edebilme şansı yakalayabiliriz. Ayrıca eğitim alanı, kışla ve paralı asker kampında eğittiğimiz askerleri burada özel güçler kazanması için fantastik turlardan geçirebiliriz. Belkide asker satışı bile yapabiliriz. (Tıpkı tüccarda yaptığımız mal alışverişi gibi) :)

- Dağ Dehlizleri için bir örnek: Bu yeni şehir elde edilmesi güç fakat çok değerli olan yeni madenler çıkarmak için dağ dehlizlerini kullanarak bize bambaşka bir şehir havası ve maden arama isteği yaşatabilir. :)

- Çiçekli Tüccar Loncası için bir örnek: Farklı gezegenlerle veya ırklarla iletişim kurarak kazanç elde edebiliriz. Belki de Elf ve İnsan ırkının üretemeyeceği malzemeleri elde etmek için bir fırsattır. :)

- Dövüş Manastırı için bir örnek: Burada ilk aşamayı tamamlayan askerler için eğitim hızı daha fazla olabilir. Askerler önce dövüş manastırında eğitilecek daha sonra eğitim alanı, kışla, paralı asker kampına geçiş yapacaklar. :)

- Bereket Kuleleri için bir örnek: Elvenar dünyası çok fantastik fakat hiç bir yapı deniz ile ilgili bir özelliğe sahip değil. Deniz ve deniz ürünleri bir şekilde oyunda yerini alabilir. Tabi elimizdeki ürünleri korsanlara kaptırmazsak. :)

Bereket Kuleleri.png Büyük Çan Kulesi.jpg Cüce Suru.png Çiçekli Tüccar Loncası.png Dağ Dehlizleri.png Dövüş Manastırı.jpg Kristal Deniz Feneri.jpg Mabet.jpg

grkn3425

Aktif Üye
Geçmişteki etkinliklerden kalan 5 Anka eseri elimizde kaldı ve geçenki “Coldfire Phoenix Eserleri” akademide bire bir değişim olmadığı için 6 eserden sadece 3 tane alabildik toplam 8 eser etti bununla birlikte 10 lvl olmadı bu 2 eseri başka bir şekilde elde edebilir miyiz yeni gelecek olan etkinlikte değişim olur mu akademide

Bell

Üye
Tüccarda asker alışverişi olsa fena olmazdı. Bir de imalathanelerde de erzak gibi zaman aralığının arttırılması iyi bir seçenek olabilir. Yine imalathanelerde çoklu üretim seçme şansı verilirse süper olur.

Merhaba,

Öneri başlığı: Askeri binalara ait kısa tuşları.

Öneri açıklaması: Kışla, paralı asker kampı ve eğitim alanına giden kısa yol eklenmesi çok güzel olurdu. Mesele Salon inşaatta iken veya sikke toplamadan salonun içerisine S tuşuna tıklayarak ulaşabiliriz, A tuşu kadimlere ait arayüze bizi yönlendiriyor. Üretilen askerleri toplamadan binaya ulaşmak istiyoruz, bu özellik gelirse eminim çoğumuz sevineceğiz.
Hazır kısa tuşlardan bahsetmişken yeni başlayanlar veya bilmeyenler belki merak eder, Wikki sayfamızda kısa tuş listesi var:

DeletedUser11

Guest
ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
Dünya Haritasında Komşu Yardımı
Öneri Açıklaması: Dünya Haritasında çevremizdeki komşulara yardım yapabilmek için şehirlerini ziyaret etmek zorunda kalıyoruz ve bu durum zaman kaybına yol açıyor. Bunun yerine aynı oyuncu ismine tıkladığımızda aynı Bildirimler sekmesinde olduğu gibi Yardım ikonu çıkabilir ve bu şekilde kolaylaştırılabilir.

DeletedUser877

Guest
ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
Sohbet Hakkında

Öneri Açıklaması: Klan sohbetinin klan içerisinde yapılması güzel bir de genel sohbet olsa insanlar birbirleriyle daha iyi iletişim kurabilirler diye düşünüyorum. Sizlerden biriside orada operatörlük yaparsınız.

DeletedUser919

Guest
ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
Sohbet Hakkında

Öneri Açıklaması: Klan sohbetinin klan içerisinde yapılması güzel bir de genel sohbet olsa insanlar birbirleriyle daha iyi iletişim kurabilirler diye düşünüyorum. Sizlerden biriside orada operatörlük yaparsınız.
Merhaba BozokAltinYurek,

Öneriniz için teşekkür ederiz. Bu öneri geçmişte birçok kez yapılmıştı. Şirketin planları arasında böyle bir sistemin getirilmesi vardı fakat ama nasıl bir sistem olur ve ne zaman gelir daha henüz belirlenmedi. Bilginize.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhabalar Elvenar Ekibi;
Öneri Başlığı: Canlandırıcı meditasyon süre gösterimi (mobil)
Öneri Açıklaması: Web'de canlandırıcı meditasyon kalan süreyi görebiliyoruz fakat mobilde ne yazık ki göremiyoruz ya da ben bilmiyorum nereden bakıldığını. Mobilde de kalan süreye bakabileceğimiz bir yer olursa güzel olurdu.

DeletedUser75

Guest
Öneri Başlığı: Yeni aktif bir server
Açıklaması ise: Oyunun uzun yıllar tek bir sunucu çatı altın da olması ve yeni başlayan oyuncuların hiç bir şekilde destek alamaması . Ayrıca çok fazla çağ var çağların bu kadar fazla olması eski geçtiğin çağın yeni de hiç bir önemi kalmaması ve istekler seviyelere göre aşırı fazla kalması

DeletedUser75

Guest
ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
Sohbet Hakkında

5 yıldır gelmeyen şimdi hiç gelmez boşuna bekleme :)

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Yeni ayda sizlerden gelecek yepyeni önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!
ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.