• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Merhaba elvenar ahalisi

• Konuyu başlatan DeletedUser1545
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1545

Guest
bizler bu oyunu keyifle oynayan tatlı rekabetleri seven oyunculariz ama nedense sürekli bir kötü örnek mekanizması çalışıp duruyor buna anlam veremiyoruz. Bir oyuncu çıkıyor tamamen profesyonelliğini konuşturarak oyunu kendi rakiplerine karşı 10 gömlek yukarıdan oynuyor ve bunun karşılığı olarak yapılmayan kalmadığı gibi hesabı dahi elinden alınmaya çalışılıyor.
Belirteyim kimse cahil de değil oynadığı oyunu kimin iyi oynadığını görmeyecek kadar bilgisizde değil.
Evet 4 hesapla 4 hafta asker ve mal üreterek ve her hafta sadece birini turnuvaya sürmelerine rağmen birtane oyuncuyla sırf baş edilemediği için yapılmayan kalmıyor . Aslında gereken güzel bir takdir ile oyuncu arkadaşına gıpta etmek değil midir soruyorum . Isim vermiyorum sadece bilinsin istedim para elmas ve zenginlik eğer yetenek ve becerinin karşısında duramiyorsa o bileği öpmek gerekir kırmaya çalışmak değil . Tüm başarılı oyuncu arkadaşları tebrik ediyor ve kendime örnek alıyorum . haset edenlerede ne diyelim çatlamaya devam :)))

rntx

Süper Üye
bizler bu oyunu keyifle oynayan tatlı rekabetleri seven oyunculariz ama nedense sürekli bir kötü örnek mekanizması çalışıp duruyor buna anlam veremiyoruz. Bir oyuncu çıkıyor tamamen profesyonelliğini konuşturarak oyunu kendi rakiplerine karşı 10 gömlek yukarıdan oynuyor ve bunun karşılığı olarak yapılmayan kalmadığı gibi hesabı dahi elinden alınmaya çalışılıyor.
Belirteyim kimse cahil de değil oynadığı oyunu kimin iyi oynadığını görmeyecek kadar bilgisizde değil.
Evet 4 hesapla 4 hafta asker ve mal üreterek ve her hafta sadece birini turnuvaya sürmelerine rağmen birtane oyuncuyla sırf baş edilemediği için yapılmayan kalmıyor . Aslında gereken güzel bir takdir ile oyuncu arkadaşına gıpta etmek değil midir soruyorum . Isim vermiyorum sadece bilinsin istedim para elmas ve zenginlik eğer yetenek ve becerinin karşısında duramiyorsa o bileği öpmek gerekir kırmaya çalışmak değil . Tüm başarılı oyuncu arkadaşları tebrik ediyor ve kendime örnek alıyorum . haset edenlerede ne diyelim çatlamaya devam :)))
3 seneyi aşkındır bu hesaba yatırım yap, gece gündüz emek ver ilk 10 a sok, şimdi elin adamı gelip bana, hesap bana aittir ver diyo ve komik olan yanı da saygı duyduğum değer verdiğim yüksel abi diye yıllarca telefondan konuştuğum, whatsaptan görüntülü turnuva taktiği verdiğim adam söylüyor bunu, sen hangi ara bu duruma geldin yüksel abi?
bu hesapla cüceleri yaptımm ben ya, madem hesap senindi o 3 seneyi aşkın zamandır aklın nerdeydi, neden böyle bir hakk iddaa etmedin?

rntx

Süper Üye
3 seneyi aşkındır bu hesaba yatırım yap, gece gündüz emek ver ilk 10 a sok, şimdi elin adamı gelip bana, hesap bana aittir ver diyo ve komik olan yanı da saygı duyduğum değer verdiğim yüksel abi diye yıllarca telefondan konuştuğum, whatsaptan görüntülü turnuva taktiği verdiğim adam söylüyor bunu, sen hangi ara bu duruma geldin yüksel abi?
bu hesapla cüceleri yaptımm ben ya, madem hesap senindi o 3 seneyi aşkın zamandır aklın nerdeydi, neden böyle bir hakk iddaa etmedin?
Ad astra yoldaşlığına geçen kişiler kuantum dünayasına geçmiş gibi oluyo sanki, akla mantığa uymayacak kafaya ulaşıyorlar. ad astranın bundan sonraki adı kuantum yoldaşlığı ilan ediyorum!
Nasıl kafa yaşıyorlar arkadaş :D

rntx

Süper Üye
Bunların cevabı kendinde ara, neden acaba, o da sana zamanında değer veriyordu yoksa sana güvenmezdi şifresini de vermezdi.
Bana bunu göndermiş, umarım artık tatmin olduğun senin hesabında gözüm yok, yeterince hesabım var onlarla uğraşmaya anca zamanım yetiyor. Turnuva puanını alsınlar diye kendi hesabımı ihmal ediyorum, çünkü benim puana ihtiyacım yok, benim bu oyunda rakip da yok, ilk 3 gel sonra kendini bana rakip ilan et.
Başka zaman daha sağlam casusları bul, seninkiler amatör, her ortaya attığımız lafın üzerine atlıyorlar.
2094 adlı eklentiyi görüntüle
ee yani?

rntx

Süper Üye
acaba askeri kadimlerim sizin şu anki duruma geldiğinde 4-5 hesapla nasıl engel olacaksınız, şimdi bile mızmızlanıp duruyorsunuz, tözünüzü attıracam :D

DeletedUser1113

Guest
Arkadadlar ken di aranızdaki sorunları fruma degil de özelden konusup halletseniz daha iyi olcak bence buralara tasımanın geregi nedir acaba anlamıyorum niye insanların oyun sevkini bozuyorsunuz .Sahsen fruma girdigimde güzel seyler yada oyunun icerigle ilgili seyler okumak istiyorum lütfen.

rntx

Süper Üye
Arkadadlar ken di aranızdaki sorunları fruma degil de özelden konusup halletseniz daha iyi olcak bence buralara tasımanın geregi nedir acaba anlamıyorum niye insanların oyun sevkini bozuyorsunuz .Sahsen fruma girdigimde güzel seyler yada oyunun icerigle ilgili seyler okumak istiyorum lütfen.
Siz yenisiniz galiba? :)

rntx

Süper Üye
Bunların cevabı kendinde ara, neden acaba, o da sana zamanında değer veriyordu yoksa sana güvenmezdi şifresini de vermezdi.
Bana bunu göndermiş, umarım artık tatmin olduğun senin hesabında gözüm yok, yeterince hesabım var onlarla uğraşmaya anca zamanım yetiyor. Turnuva puanını alsınlar diye kendi hesabımı ihmal ediyorum, çünkü benim puana ihtiyacım yok, benim bu oyunda rakip da yok, ilk 3 gel sonra kendini bana rakip ilan et.
Başka zaman daha sağlam casusları bul, seninkiler amatör, her ortaya attığımız lafın üzerine atlıyorlar.
2094 adlı eklentiyi görüntüle
Bu konuyla ilgili uzunca bir acıklama yapacağım umarım bu sizi tatmin eder.
Ben 3 sene önce bu oyuna başladığımda eti35 ile küçük bir yoldaşlığa katıldım orda Yüksel diye birini tanıdım korra, tomo ve sinopdevlete bakıyordu o zamanlar Yüksel beyin 28 yan hesabı vardı bunlardan biri de bu hesap rntx idi. bu oyunun turnuva tarafı benim ilgimi çok çekmişti ben bu konuyla ilgili muhabbetim olduğu için ve tecrübesinden dolayı Yüksel abiye sorular sorup duruyordum o da bana boş ver ben turnuvayı askerlerle yapmam küçük hesaplar fazla mal talep etmediği için ana hesaplardan az mal aktarıp turnuvaları mal ile geçiyorum demişti ben de turnuvaya taktik merakından askerleri inceleyip sürekli manuel savaşlar yapıyordum bölgelerden.
Bir gün Yüksel abi bana boş ver eti35 i al rntx i senin olsun buna devam et dedi. (yan görevleri takip ederek ve az da dışarıdan ilk çağ malları takviye ederek 13-15 güne getirilebilecek düzeydeydi)rntx cücelere bile gelmemişti eti35 bir tık daha gerideydi, rntxte 3 tane 3 lvl mücevher fabrikası vardı ben 4 tane yapınca Yüksel abi gerek yok deyip silmişti, ayrıca yeni hesap açıp yan görevleri takip ederek 3 günde kadimlere bp aktarabilecek konuma getirirsin diye 10-15 tane yan hesap açmamı istemişti.
Bazen oyuna girdiğimde rntx hesabımda bardaki bplerin eksildiğini görünce birkaç defa Yüksel abiye rntxin bplerini kendi hesaplarına aktarıyorsun ama benim kadimlerime de lazım demiştim, böyle devam edeceksen istemiyorum hesabını demiştim bana haklısın deyip bir kaç sefer yan hesaplarından bp aktarıp gönlümü almıştı.
Yan hesaplara kimse e-posta adresini eklemez, bana hesap senin olsun dediği için ve forumda etkinliklere katılabilmek ve ordan oyunla ilgili tecrübe edinmek için e-postamı ekledim, hatta ilk başlarda e-postanı onayla 50 elmas kazan mesajı herkese gelmiştir, ben bu hesaba e posta açarak 50 elmasımı aldım;) eski -posta adresini bilmeden yeni eposta adresi eklenemeyeceği hepimizin malumu, e-postamı çaldın falan durumları da böylece çürür, külliyen yalan!
O günden bu yana 3 seneyi aşkındır bu hesapla oynuyorum ve masraf yapıp acısıyla tatlısıyla 15 ırk geçmişim şimdi kalkıp bana bu hesap bana aittir, geri ver demek ne kadar doğrudur!?
Ben yüksel abinin tüm bunları görmezden gelebilecek biri olduğuna da inanmıyorum, o adamla ben yıllarca whatsaptan görüntülü konuşup muhabbet ettik hatta turnuvaya fazla mal harcamasın diye turnuayı görüntülü olarak taktik anlamıda yardımcı oldum, telefondan beni engellemesinin sebebini de zairaya bağlıyorum, Yüksel abiye bir şekilde manipülasyon ve algı operasyonu uyguladığını düşünüyorum! Adam sırf konuya müdahil olmamak adına; bana mesaj gelmedi, beni telefonundan engellemiş, onunla konuşulmaz deyip zairayı geçiştirmek istemiştir ve artık başka çaresi kalmayınca da 2 gün evvel beni engelden kaldırıp birkaç kelime yazdıktan sonra tekrar engellemiş, sırf zairaya; bak mesaj yazdım deyip susturmak istemiştir.
Aslında mesele rntx hesabı değil, asıl mesele onları turnuvalarda fazlaca zorlayıp mal,elmas,zaman kısaltıcı ve asker kaybı yaşatmamdır kısacası mesele benim, beni oyundan soğutup hesaplarını silen, kapatıp giden oyunculardan sandı, baktı olmuyor, nerden ve nasıl kazanabilirim diye Yüksel abiyi hedef almış
Zaira bu gibi konularda uzman sayılır ve onu en iyi tanıyanlardan biriyim. Yoldaşlıklara ajan sokmak ortmdaki sohbetleri dikizlemek, yoldaşlık yetkililerine zarf atıp içinize ajan soktum imalarında bulunmak, ortamda huzursuzluk ve şüphe yaratmak ki, bu mağdurlardan biri de benim, TRUVA nın yetkilisi kocibey doğrulaya bilir
Bu mesajı okuyup yorum yapmak isteyen kişilere, lütfen sorularınızı ve yorumlarınızı saygı çerçevesinde yaparsanız çok makbule geçer, her kese iyi oyunlar ve bol şans diliyorum!

oracleofelves

Özel Üye

Oyunda kimleri kendine örnek alıyorsun bilmiyorum ama seni tanımadığım etmediğim halde bana özel mesaj atıp
"Akıllı ol!" yazmanın anlamı nedir burada insan içinde açıklar mısın?

oracleofelves

Özel Üye
Yan hesaplara kimse e-posta adresini eklemez, bana hesap senin olsun dediği için ve forumda etkinliklere katılabilmek ve ordan oyunla ilgili tecrübe edinmek için e-postamı ekledim, hatta ilk başlarda e-postanı onayla 50 elmas kazan mesajı herkese gelmiştir, ben bu hesaba e posta açarak 50 elmasımı aldım;) eski -posta adresini bilmeden yeni eposta adresi eklenemeyeceği e-postamı çaldın falan durumları da böylece çürür, külliyen yalan!

örnek.png
E postası onaylanmış bir hesapta direkt bu şekilde görünür. Yani eski e posta adresi istemez kimseden,
Kısacası "yorumlarınızı saygı çerçevesinde yaparsanız " Konusuna gelirsek

Sizi yalancılıkla suçluyorum bayım!

"eski -posta adresini bilmeden yeni eposta adresi eklenemeyeceği" Buna hala gülüyorum bari milleti Cehalet ile suçlamayın :D :D :D
Yarın öbür gün oyunu bilmeyen birisi okur ve buna inanırsa vebali size aittir.

Gayet saygılı bir şekilde gözlerinizin içine bakarak yapıyorum bunu.
Sizden de Saygı çerçevesinde yorum bekliyorum.
"seni sevmiyorum, lütfen bana birdaha yazma, tmm mı yazma!" Şeklindeki tepkilere gerek yok.

Eldivenimi yüzünüze fırlatıyor! Ve sizi Zekâ ismi verilen kılıcınızı çekmeye davet ediyorum bayım!

rntx

Süper Üye
2096 adlı eklentiyi görüntüle
E postası onaylanmış bir hesapta direkt bu şekilde görünür. Yani eski e posta adresi istemez kimseden,

"eski -posta adresini bilmeden yeni eposta adresi eklenemeyeceği" Buna hala gülüyorum bari milleti Cehalet ile suçlamayın :D :D :D

"seni sevmiyorum, lütfen bana birdaha yazma, tmm mı yazma!" Şeklindeki tepkilere gerek yok.

Eldivenimi yüzünüze fırlatıyor! Ve sizi Zekâ ismi verilen kılıcınızı çekmeye davet ediyorum bayım!
seninle muhaltap olmak istemiyorum ve seni sevmiyorum, belkide resmiden dolayı itici buluyorum, bunun neresi saygısızlık, gayet net seni sevmiyorum, git yüznü yıka :D

oracleofelves

Özel Üye
seninle muhaltap olmak istemiyorum ve seni sevmiyorum, belkide resmiden dolayı itici buluyorum, bunun neresi saygısızlık, gayet net seni sevmiyorum, git yüznü yıka :D

Sırf Zeka kapasiteniz düşük üzerinde oynanmış resmi anlayamıyorsunuz diye sizi suçlayacak değilim. Ancak Yine kendi sözlerinizle çelişiyorsunuz.
Ben sizi itici bulmuyorum.
Küçük çocuklara doğru - yanlış nedir öğretmek bilinçli yetişkinlerin görevidir.
Çocuklar ailelerine bile kendilerine ders verildiğinde seni hiç sevmiyorum senden nefret ediyorum dendiğinde ciddiye alınmazlar.

Asıl konuya gelirsek tartışma konusunun baz alındığı konu sizin yalanlarınıza dayandığı için söyledikleriniz hükümsüzdür.

rntx

Süper Üye
Sırf Zeka kapasiteniz düşük üzerinde oynanmış resmi anlayamıyorsunuz diye sizi suçlayacak değilim. Ancak Yine kendi sözlerinizle çelişiyorsunuz.
Ben sizi itici bulmuyorum.
Küçük çocuklara doğru - yanlış nedir öğretmek bilinçli yetişkinlerin görevidir.
Çocuklar ailelerine bile kendilerine ders verildiğinde seni hiç sevmiyorum senden nefret ediyorum dendiğinde ciddiye alınmazlar.

Asıl konuya gelirsek tartışma konusunun baz alındığı konu sizin yalanlarınıza dayandığı için söyledikleriniz hükümsüzdür.
çayına göre şeker atarım, sana senin kapasitene göre cvp veriyorum, sabah oldu hadi git yüzünü yıka :D :D :D

rntx

Süper Üye
2096 adlı eklentiyi görüntüle

eski posta olmadan yenisi açılamaz diye biliyordum tmm yanılmış olabilirim ama gene de inceleme sonrası netice ortaya çıkar tıpkı yukarıda yetkililerin inceleyip hesabın bana ait olduğunu yazdığı gibi, hadi bu hesapta başka hakk iddaa edecek biri varsa aynısını talep etsin bakalım?!
e hadii çeşmeye artık :D :D :D :D

DeletedUser1113

Guest
Arkas ben yeni değilim ama forumda kimseyle tartısmam burası reyting için insanların birbiriyle kavga edildiği TV programı değil .şahsen kimsenin hesabını alıp oynamam kendime açtığım hesapla oynarım biriyle bir sorunum varsa onunla özelden konuşurum ortada bir terbiyesizlik varsa yada usulsüzlük bunu da yönetime bildiririm bu kadar basit çocuk gibi davranmaya gerek yok .Daha önce de dediğim gibi burası oyunla ilgili bilgi alışverişi yapılan oyunla ilgili soruların paylaşıldığı bir yer olmalı ,saglıkla kalın
Herkese iyi oyunlar

rntx

Süper Üye
Arkas ben yeni değilim ama forumda kimseyle tartısmam burası reyting için insanların birbiriyle kavga edildiği TV programı değil .şahsen kimsenin hesabını alıp oynamam kendime açtığım hesapla oynarım biriyle bir sorunum varsa onunla özelden konuşurum ortada bir terbiyesizlik varsa yada usulsüzlük bunu da yönetime bildiririm bu kadar basit çocuk gibi davranmaya gerek yok .Daha önce de dediğim gibi burası oyunla ilgili bilgi alışverişi yapılan oyunla ilgili soruların paylaşıldığı bir yer olmalı ,saglıkla kalın
Herkese iyi oyunlar
Tristeriayı tanımıyorsan o zaman sen yeni sayılırsın, birkaç tane de yaveri var, zamanla tanıyacaksınız
Ayrıca dediğinize katılıyorum, burası oyunla ilgili alışverişi yapılması gereken yerdir fakat birileri bizlere çamur atıp hesabımıza göz koyarsa biz de haklıysak doğal olarak savunma pozisyonuna geçeriz ;)

isbara

Çalışkan Üye
şahsen forumu takip eden birisi olarak saygı çerçevesindeki bu tür tartışmalardan vb hiç rahatsız olmuyorum,
sanki brezilya dizisi izler gibi izliyorum :)
çok hoş elvenar dünyasında neler olup bittiğini öğrenmek :)

DeletedUser1113

Guest
Bunun yeri herkezin okudugu yer degildir bunu bir türlü anlatamadım taraflara özel den konusun arkadaslar benim gibi düsünenlerin cogunlukoldugunu ama yazmadıklarını düsünüyorum .aranızdaki sorun beni ilgilendirmiyor burda tartısma görmek istemiyorum lütfen iki tarafata söylüyorum bu konuyla ilgili tekrar birsey yazmayacagım bur da uzatmayın konuyu gerekiyorsa yöneticilerle görüsün teknik ekip inceler saglıkla kalın