• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Merhaba elvenar ahalisi

• Konuyu başlatan DeletedUser1545
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1372

Guest
Hırsız da çaldığı mala bu artık benim der, burada suçlu olan hırsıza ev anahtarı veren ev sahib
Evinizin anahtarını verdiğinizde baraka iken, şimdilerde REZİDANS olmasının geri istemeniz ile bir alakası varmı acaba?:) Hepimizin vicdan ve adalete olan inancı ile;
Keyifli oyunlar dilerim

DeletedUser766

Guest
Evinizin anahtarını verdiğinizde baraka iken, şimdilerde REZİDANS olmasının geri istemeniz ile bir alakası varmı acaba?:) Hepimizin vicdan ve adalete olan inancı ile;
Keyifli oyunlar dilerim

Tek tarafı dinlerseniz doğru, cücelerde olup da ve son çağa gelen hesabı talep etmek benim de aklıma gelmezdi, o kadar vicdansız değilim.
Ama sanmıyorum geçen sene hesabım cüce devrindeydi. Geçen seneye kadar hesabımı beraber idare ediyorduk , yan çarlardan tüm hesaplara bp atıyordum, kural dışı olsa da bu da benim emeğim. Benim zoruma giden tek şey, abi hesabı kendi üzerime almak istiyorum dürüstçe söylemek varken bunu gizli yapmam. Yoksa ne hesaplar verdim, şimdi sıralamada ilk sayfasında duruyorlar ve kendi üzerine alın dememe rağmen ne şifre değiştirmişler ne posta adresimi.

DeletedUser1372

Guest
Tek tarafı dinlerseniz doğru, cücelerde olup da ve son çağa gelen hesabı talep etmek benim de aklıma gelmezdi, o kadar vicdansız değilim.
Ama sanmıyorum geçen sene hesabım cüce devrindeydi. Geçen seneye kadar hesabımı beraber idare ediyorduk , yan çarlardan tüm hesaplara bp atıyordum, kural dışı olsa da bu da benim emeğim. Benim zoruma giden tek şey, abi hesabı kendi üzerime almak istiyorum dürüstçe söylemek varken bunu gizli yapmam. Yoksa ne hesaplar verdim, şimdi sıralamada ilk sayfasında duruyorlar ve kendi üzerine alın dememe rağmen ne şifre değiştirmişler ne posta adresimi.
Ben taraf dinlemem. İstatistiklere bakarım https://www.elvenstats.com/

DeletedUser766

Guest
Ben taraf dinlemem. İstatistiklere bakarım https://www.elvenstats.com/

Bundan doğal ne olabilir ki, başkasına ait hesaba emek vermek kim ister ki, elle geçirdikten sonra puanda aşırı artış olmuş, çünkü hesap artık kendisinin üzerindeydi. Ben hesabı şimdi mi talep ettiğimi sanıyorsunuz, desteğe yazalı aylar olmuş.Postama gelen hesabımı geri alma linkini geç gördüm, şifremi kendim paylaştığım için hesabımı kurallar gereği maalesef geri alamadım. Forum hesabımı da bir kaç hafta önce elimden almayı denemiş , bende ticket açarak buna engel oldum, destek ekibi nik değiştirerek çözümledi bunu.
Şu anda kurallara göre hesap çalınmış da olsa kendisine ait, benim tepkim yalanlara bitmeyen yalanlara, insan kusura bakma der, haber vermeyi düşünemedim akıl edemedim der, bir şeyler der ama.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2019-05-21 16.48.42.png
    Ekran Resmi 2019-05-21 16.48.42.png
    519,1 KB · Görüntüleme: 122
  • Ekran Resmi 2019-11-02 23.10.29.png
    Ekran Resmi 2019-11-02 23.10.29.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 125

rntx

Süper Üye
kardeşim bunların alayı yalan dolan, ad astraya geçenlere birinden hasatlık bulaşıyo ne, madem hesap senindi neden al bu az daha ileride bununla devam et dedi, neden 3 senedir hesabına bakmıyor, daha birkaç ay önce hesabımdan pana gönderdiğim mesajın fotoğrafını çekip burdan yayınladı, hesabımın şifresini zairaya vermek delikanlılığa yakışıyor mu zamanında rntxin günlük bardaki bplerini korra tomo sinopdevlete aktarıp sömürüyordun üstelik al senin olsun bununla devam et demene rağmen, şimdi zairanın gazına gelip 3 sene boyunca masraf yapıp emek verdiğim hesapta hak mı iddaa ediyorsun, çoluk çocuk sahibisin yaşından başından utan, sen bu durumlara düşecek adam değildin yada ben seni gözümde fazla büyütüp abi demiştim yüksel bey efendi, zaira artık sana ne aşıladıysa şu düştüğün duruma bakarmısın
o zaira ki, az önce ben emanet elfmary jane hesabındayken oraya mesaj yazmış, yaprak lady hesabını itibara mı verdin diye, hani kimselere karışmıyordun. evet lady hesabını ben yeni oyuna başlamış bir arkadaşa hediye hettim hem de orklardayken, adam hesabına yatırım da yaptı, birkaç sene sonra adamdan hesabımı geri ver diyebilir miyim, o yoldaşlıkta ne içiyorlarsa artık

rntx

Süper Üye
yahu sen birkaç ay önce sisteme müracatta bulunmuşum onun fotosunu çekip burdan yayılıyorsun, bak benim e postama gelmiş diyorsun, ne bekliyordun ki, hala nasıl savuna bilşyorsun kendini ona inanamıyorum, buna pişkinlik derle, sen git onun bunun kafasıyla hareket et, adam gibi telefondan arayıp konuşacağına birikerine alet olup gelip burdan masal anlatıyorsun, çok momiksin kurtul o kafadan silkelen az kendine gel, dünyaya dön

rntx

Süper Üye
Bundan doğal ne olabilir ki, başkasına ait hesaba emek vermek kim ister ki, elle geçirdikten sonra puanda aşırı artış olmuş, çünkü hesap artık kendisinin üzerindeydi. Ben hesabı şimdi mi talep ettiğimi sanıyorsunuz, desteğe yazalı aylar olmuş.Postama gelen hesabımı geri alma linkini geç gördüm, şifremi kendim paylaştığım için hesabımı kurallar gereği maalesef geri alamadım. Forum hesabımı da bir kaç hafta önce elimden almayı denemiş , bende ticket açarak buna engel oldum, destek ekibi nik değiştirerek çözümledi bunu.
Şu anda kurallara göre hesap çalınmış da olsa kendisine ait, benim tepkim yalanlara bitmeyen yalanlara, insan kusura bakma der, haber vermeyi düşünemedim akıl edemedim der, bir şeyler der ama.
vallahi artık sana gülüyorum 3 seneyi aşkındır bu hesap bende ve sen birkaç ay önce mi hesabını geri almak istemişsin sistemden? sistemdekileri çocuk mu sandın sen vallahi komiksin :)

DeletedUser919

Guest
Merhabalar,

Forum, oyuncuların 'oyun hakkında' tartışma alanıdır fakat, oyun genelini ilgilendiren tartışmalar ikili münakaşalara döndüğünde bazı tatsızlıklara yol açabiliyor. Bunların yaşanmaması ve/veya tekrarlanmaması adına konu genelinde bir uyarıda bulunmak istiyoruz.
Benzer bir konuda da tartışma yaşayan oyuncularımızı daha önce uyardık ve açılan her yeni konuda tekrar tekrar herkesi tek tek uyarmak istemiyoruz. Forum ahengini sağlamamız için bu tip olumsuz durumlara müdahale etmemiz gerekiyor. Sizlerden ricamız forum konularını amacı dışında kullanmayın ve mesajınızı göndermeden önce Forum Kuralları'na aykırı bir durum olup olmadığından emin olun ve mesajınızın karşı tarafın kişilik haklarını ihlal edip etmediğine de özen gösterin.
Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser1545

Guest
Oyunda kimleri kendine örnek alıyorsun bilmiyorum ama seni tanımadığım etmediğim halde bana özel mesaj atıp
"Akıllı ol!" yazmanın anlamı nedir burada insan içinde açıklar mısın?
oracleofelves
sana akıllı ol yazdığımda cevap verseydin bende sana cevabını verirdim.
seni tehdit etmek yada tedirgin etmek için yazmadım ama madem sordun söyleyeyim yardakçılık yapmak için haksız olan taraf belli olduğu halde avukat moduna geçme. Kraliceniz ile ilgili tüm mesajlarda sen varsın çok mu seviyorsun o zaman ona deki yada onlara deki zamanında umrunda olmayan hesap sırf gelişti diye umrunda olmayacak. ha oldu mu sesini kesip oturacaksın. Ben kendi yoldaşlık liderim dahil rntx yada bir başkası hiç fark etmez yeterki haksız olsun aynen bu forumda arkadaşım sen haksızsın sus demesini çok iyi bilirim çünkü karakter bunu gerektirir. Iyi ozaman ben 3 sene önce yan hesap olarak kullandigim bir hesabı dandikken sana vereyim sonra sen onu adam ettikten sonra vay efendim hesabimi ver. Evet bunu diyebilir ama kendisine verdiği zamanki levelde bir hesabı vermek borçtur. Ama emek hırsızlığına dur deriz. adam o kadar emek versin ses seda yok yıllar sonra emeğini çal sırf bu isim oyunda popüler diye başka hiçbirşey değil bunun sebebi hesap falan da değil. Sana yine burdan söylüyorum akıllı olun terbiyesizlik yapmayin bir daha bu kadar temiz konuşmam kardeşim iyi oyunlar.

oracleofelves

Özel Üye
oracleofelves
sana akıllı ol yazdığımda cevap verseydin bende sana cevabını verirdim.
seni tehdit etmek yada tedirgin etmek için yazmadım ama madem sordun söyleyeyim yardakçılık yapmak için haksız olan taraf belli olduğu halde avukat moduna geçme. Kraliceniz ile ilgili tüm mesajlarda sen varsın çok mu seviyorsun o zaman ona deki yada onlara deki zamanında umrunda olmayan hesap sırf gelişti diye umrunda olmayacak. ha oldu mu sesini kesip oturacaksın. Ben kendi yoldaşlık liderim dahil rntx yada bir başkası hiç fark etmez yeterki haksız olsun aynen bu forumda arkadaşım sen haksızsın sus demesini çok iyi bilirim çünkü karakter bunu gerektirir. Iyi ozaman ben 3 sene önce yan hesap olarak kullandigim bir hesabı dandikken sana vereyim sonra sen onu adam ettikten sonra vay efendim hesabimi ver. Evet bunu diyebilir ama kendisine verdiği zamanki levelde bir hesabı vermek borçtur. Ama emek hırsızlığına dur deriz. adam o kadar emek versin ses seda yok yıllar sonra emeğini çal sırf bu isim oyunda popüler diye başka hiçbirşey değil bunun sebebi hesap falan da değil. Sana yine burdan söylüyorum akıllı olun terbiyesizlik yapmayin bir daha bu kadar temiz konuşmam kardeşim iyi oyunlar.

Senin anlattığın olay çok farklı ki sen bana akıllı ol dediğinde bu konular forumda konuşulmamıştı bile seninle tanışmışlığım konuşmuşluğum muhabbetim yok.
ama sen durup dururken kalkıp bana "akıllı ol" diyorsun. seni tehdit etmek ya da tedirgin etmek için yazmadım diyorsun. Madem böyle bir anlam çıkacağını bile bile yazıyorsun hiç burada kalkıp durup dururken kendini haklı duruma çıkartmaya çalışma öbür konulara da girme ben seni tanımam etmem. Benim gözümde sokakta yürüyen uyuşturucu madde kullanmış gözleri kan çanağına bürünmüş cebinde de muhtemelen bıçak taşıyan eşkiyadan farkın yok. İnsan gibi konuşmaya niyetin olsaydı o tarz yaklaşmazdın en başında zaten. Şimdi git başka yere havla bundan sonra yazacağın cevaplara karşılık vermeyeceğim. O yüzden zahmet edip cevap verme, insanlığını arkanda bıraktığın güne lanet oku. Terbiyesiz...
Ailenin sana verdiği terbiyeyi burada temsil ettiğinin farkında bile değilsindir muhtemelen.

DeletedUser1545

Guest
Senin anlattığın olay çok farklı ki sen bana akıllı ol dediğinde bu konular forumda konuşulmamıştı bile seninle tanışmışlığım konuşmuşluğum muhabbetim yok.
ama sen durup dururken kalkıp bana "akıllı ol" diyorsun. seni tehdit etmek ya da tedirgin etmek için yazmadım diyorsun. Madem böyle bir anlam çıkacağını bile bile yazıyorsun hiç burada kalkıp durup dururken kendini haklı duruma çıkartmaya çalışma öbür konulara da girme ben seni tanımam etmem. Benim gözümde sokakta yürüyen uyuşturucu madde kullanmış gözleri kan çanağına bürünmüş cebinde de muhtemelen bıçak taşıyan eşkiyadan farkın yok. İnsan gibi konuşmaya niyetin olsaydı o tarz yaklaşmazdın en başında zaten. Şimdi git başka yere havla bundan sonra yazacağın cevaplara karşılık vermeyeceğim. O yüzden zahmet edip cevap verme, insanlığını arkanda bıraktığın güne lanet oku. Terbiyesiz...
Ailenin sana verdiği terbiyeyi burada temsil ettiğinin farkında bile değilsindir muhtemelen.
sana hakaret etmedim bana havla diyorsun. sonra terbiyeden bahsediyorsun bana uyuşturucu müptelası diyorsun eskiya diyorsun.
sizin aile çok terbiyeliymis hayran kaldık hep beraber güzel temsilin için sağol . Sanıyorsun ya şimdi bana sayacak cevap vermiyorum moduna gectinya o senin seviyen di onu gördük. Laf gömmek için hakarete ihtiyacım yok sana ve senin gibilere karşı çünkü laf anlayana söylenir ee malumya oda sizin için geçerli değil. Korkma yazabilirsin sana yada başkasına hakaret edecek değilim türkçemizde kelimeler tükenmiş değil. sizin isiniz bizimle uğraşmak bizim isimiz aslan gibi durup sizi deşifre etmek.
ne kadar yağcı varsa ........:))))) boşluk doldurma serbest

DeletedUser1545

Guest
Konu dışı olarak soruyorum şu üstteki resmin temsil ettiği kardan adam gözleri kan çanağına dönmüş harman kalmış cebinde muhtemelen 10 tl si kalmayıp yoluna cıkmış bonzayici değilde nedir ki bu ithamlara ben maruz kaldım anlamadım :)))

DeletedUser919

Guest
Merhabalar,

Değerli oyuncularımız, bu tarz tartışmaları görmekten üzüntü duyduğumuzu sizlere açık ve net olarak söylemek istiyoruz. Sizlere daha önce de gerek Topluluk Yöneticimiz gerek ise ben birçok kez uyarılarda bulunduk fakat, bu tartışmalara son verilmesini ve haddinden fazla uzadığı takdirde diğer konulardaki durumlar da göz önüne alınarak duruma müdahale etme mecburiyetinde kalabiliriz. Konular, amacı dışında tartışma platformları değildir bu sebeple lütfen mesaj yazarken daha dikkatli olun ve ayrıca her probleminizde bize Destek Sistemi üzerinden ulaşabileceğinizin de altını çizmek istiyoruz.
Keyifli oyunlar diliyoruz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

rntx

Süper Üye
Konu dışı olarak soruyorum şu üstteki resmin temsil ettiği kardan adam gözleri kan çanağına dönmüş harman kalmış cebinde muhtemelen 10 tl si kalmayıp yoluna cıkmış bonzayici değilde nedir ki bu ithamlara ben maruz kaldım anlamadım :)))
:D

DeletedUser1372

Guest
Arkadaşlar, lütfen betimlemerimize dikkat edelim. Toplumsal yaralarımıza dokunup, bu acıları yaşayan aileler ve o durumda olan gençleri, birbirbiirinizi aşağılamak adına burda örneklendirip, üstünlük kurma cabanızı esefle kınıyorum.!
Sorunlarınızı, daha medeni ve insani değerler çerçevesinde saygılı bir dille halletmeniz, toplum ahlakı konusunda örnek olacaktır!
Keyifli oyunlar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1545

Guest
Arkadaşlar, lütfen betimlemerimize dikkat edelim. Toplumsal yaralarımıza dokunup, bu acıları yaşayan aileler ve o durumda olan gençleri, birbirbiiriniz aşağalamak adına burda örneklendirip üstünlük kurma cabanızı eshefle kınıyorum.!
Sorunlarınızı daha medeni ve insani değerler cevcevseinde saygılı bir dille halletmeniz. Toplum ahlakı konusunda örnek olacaktır!
Keyifli oyunlar.
Karşımızdakiler sizin gibi üslup takınsa bizde elbet kimseyi kırıcı değiliz. Hemen hakarete başvuran, insana ağzına geleni söyledikten sonra bana yazma diyen zihniyete az bile ama bizim de terbiyemiz el vermiyor ne yapsakta quantum yoldaşlığı kadar aşağı inemiyoruz :) . bizimle uğraşmasınlar başka hiçbirşey istemeyiz yakamızdan pacamizdan düşsünler istediğimiz bu kadar basit. Kimseyi kimseye yedirmeyiz tüm oyuncu arkadaşlarımız buna dahildir. her türlü haksızlığın karşısındayız bunu anlatana kadar malesef bu tartismalar uzar gider.

DeletedUser700

Guest
bu nedir belki yeni bir şeylerin sohbeti vardır diye foruma arada giriyorum karşılaşılan manzaraya bak.. bu oynadığımızı keyif alınması gereken bir oyun zannediyordum.. meğerse dünyayı paylaşamayanlar iki boyutlu bir oyunda üstünlük telaşındalar.. sonunda şöyle okkalı 1 milyon dolar ödül yokki ilk 10 a girsem kaç yazar .:)..:)..:) y

DeletedUser1113

Guest
Çok haklısın uzun zamandır yazıyorum kimseye anlatamadım bıraktım artık
Onları ana sınıfına gönderdim