• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Mesajlaşma Sistemi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba.Mesaj kutusunda konuşmalar sürekli parça parça oluyor.Bir üyeyle dünkü konuşmalarım ile bugunkü konuşmalarım ayrı ayrı görünüyor.Tek bir yerde toplanması daha güzel olur konuşmaları takip etmek açısından

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Mesaj gelince kutu yanmıyor veya bana gelmiyor sonra bazı arkadaşlarım mesajımı görmedin mi diyor?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser7

Guest
Merhabalar,

Mesaj gelince kutu yanmıyor veya bana gelmiyor sonra bazı arkadaşlarım mesajımı görmedin mi diyor?

İyi Forumlar
MisteR
Geliştirme ekibimiz bu konu üzerinde çalışmaktadır. İlerki güncellemelerde bu problem düzeltileceketir.

DeletedUser

Guest
Aynı üyeyle bugunkü konuşmalarımla dünkü konuşmalarım,ondan önceki konuşmalarım ayrı ayrı yerlerde,tek bir kutu içerisinde değil.Ayrıca yeni mesaj geldiginde mesaj kutusu üzerine bazen o kırmızı sayı belirmiyor.Mesaj kutusuna bir bakıyorum 2 gün önce mesaj gelmiş ama görmemişim.Mesajlar açılmadıkça o sayının orda durması gerekiyor

DeletedUser3

Guest
Merhaba ROSEMIA,

Önerinizi not aldım ve ileteceğim ama öncelikle destek sisteminden hata bildir adı altında bir destek çağrısı açarak resimler eşliğinde bize bunu bildirebilir misiniz. Özel yazıların üzerini karalayabilirsiniz. Bizim için sadece mesajları nasıl gördüğünüz önemli. Mesela şurada bahsettiğiniz durum ile ilgili resimleri göndermenizi rica ediyoruz:
Aynı üyeyle bugunkü konuşmalarımla dünkü konuşmalarım,ondan önceki konuşmalarım ayrı ayrı yerlerde,tek bir kutu içerisinde değil

Önerinizi iletirken bu resimlerden yararlanabiliriz.

DeletedUser

Guest
Merhaba ROSEMIA,

Önerinizi not aldım ve ileteceğim ama öncelikle destek sisteminden hata bildir adı altında bir destek çağrısı açarak resimler eşliğinde bize bunu bildirebilir misiniz. Özel yazıların üzerini karalayabilirsiniz. Bizim için sadece mesajları nasıl gördüğünüz önemli. Mesela şurada bahsettiğiniz durum ile ilgili resimleri göndermenizi rica ediyoruz:

Önerinizi iletirken bu resimlerden yararlanabiliriz.

Resimli şekilde ticket oluşturdum

DeletedUser3

Guest
Bu arada bir bilgilendirme yapmamda fayda var. Mesaj aldığınızda beliren kırmızı sayaç kaç okunmamış mesajınız olduğunu değil, o an size gelen mesaj adetini gösteriyor. Dolayısı ile bu bir hata değil.

DeletedUser

Guest
Okunmamış mesajları göstermesi gerekmez mi? Bir bakıyorum 2 gün önce gelen okunmamış mesaj var.Orda sayı olsa okunmamış mesaj oldugunu olduğunu anlarız.Öneri olarak yazalım o halde mümkünse :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.