• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hata Değil veya Geçersiz Nüfus Eksikliği

• Konuyu başlatan taniquetil
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Nüfusum 8 di III. büyüsel yükselişteki üstün konutlar araştırmasını yaptım (2 yıldızlı) sonra 7. seviye 2 konutumu geliştirdim geliştirme özelliklerinde 7 den 8 e geçerken nüfus 100 ---->170 yazıyor. 2 konutta 140 + var olan nüfusum 8 = 148 olması gerekirken 78 nüfusa sahibim şuan 2 konut daha geliştirdim toplamda 4 konutu 8. seviyeye geçirdim 4x70 = 280 olması gerekirken 210 nüfüs var 1 tane konutumun geliştirmesi sayılmamış gibi işlem yapıyor ?

DeletedUser3

Guest
Hesabınızı inceledim ve hesabınızda bir sorun olmadığını gördüm. Yaptığım testlerde bunun görsel bir durum olduğunu doğrulayabilirim. Bazı konut geliştirmelerinde güncel değeri görebilmek için oyunu yenilemek gerekiyor. Seviye 7 den seviye 8 e konut geliştirmesi yaptığımda güncel değeri görebilmem için sayfayı yenilemem gerekti. Bunu ileteceğim.

DeletedUser

Guest
arkadaşım anlatamıyor muyum yine mi aynı şeyler bir kerede kabul edin 8 nüfusum vardı 7. seviyeden 8. seviyeye konut geliştirdim 2 konut 2 adet .
8 nüfusum geliştirmeden önce vardı geliştirdim 148 olması gerekirken 70 + 70 = 140 + 8 = 148 benim 78 nüfusum oldu oyuna girdim çıktım açtım kapattım savaş yaptım yeniledim yani değişen birşey olmadı lütfen bir daha test edin o testi nasıl yapıyorsunuz orasıda mechul... hesap makineniz yoksa adres verin göndereyim bir tane.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Şehrinizde toplamde 12 adet seviye 7 konut var.
Şehrinizde toplamda 6 adet seviye 8 konut var.

1 adet seviye 7 konut 100 nüfus sağlıyor. 12*100 = 1200
1 adet seviye 8 konut 170 nüfus sağlıyor. 6*170 = 1020
Toplam: 2220
Şehrinizdeki toplam nüfusa bakarsanız 2220 olduğunu görebilirsiniz. Sorun nerede?

DeletedUser

Guest
sorun kullanılabilir nüfustaydı oda şimdi düzeldi teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.