• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Nick Çubukları

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Dünya Haritası'nın bir kenarında çubuk olup oraya istediğimiz oyuncunun nickini yazsak ve direkt onun bölgesine gidebilsek iyi olurdu.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba MisteR,

Nick yazmak zorlu olabilir, her oyuncunun dümdüz bir ismi yok. Hatırlamak sorun yazmak sorun. Eğer bu şekilde bir kolaylık sağlanacaksa (hızlı komşu yardımı) farklı birşey yaparlar düşüncesindeyim. İsim arama özelliği ise işin filtre kısmı olabilir.

DeletedUser

Guest
Bunu şu şekilde önerebilirsiniz (eğer misterın önerisi iletilmeyecekse tabi) : Oyuncuların nickinin üzerine tıkladıgımıza Şehri ziyaret et ve Haritasını ziyaret et gibi 2 kısma ayrılabilir.

DeletedUser11

Guest
(eğer misterın önerisi iletilmeyecekse tabi)
Merhabalar,

Ne demek o?
İki öneriyi birden sunamaz mı, iletemez mi?
Diyorsunuz ki: "MisteR'in iletilirse bu iletilmesin bu iletilirse MisteR'in ki iletilmesin."
Yorum yaparken biraz kelimeleri seçip de kullanmak gerekiyor uyguladığım ve altını çizerek önerdiğim bir şey.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Okurken algılarını açmanı daha öncede söylemiştim ablacım.Çirkinleşmeye gerek yok zira kötü birşey söylemedim.
Öneri konularına bazen oyuncalar farklı şekilde öneri yapabiliyorlar.Moderatörlerde hangisi uygunsa onu iletiyorlar.
Eğer seninkini uygun görmedilerse bunu iletebilirler diye söyledim.Fakat anladıgım kadarıyla senin algılar gerçekten kapalı.Neyse kalbini kırmak istemiyorum.iyi oyunlar

DeletedUser11

Guest
Okurken algılarını açmanı daha öncede söylemiştim ablacım.Çirkinleşmeye gerek yok zira kötü birşey söylemedim.
Öneri konularına bazen oyuncalar farklı şekilde öneri yapabiliyorlar.Moderatörlerde hangisi uygunsa onu iletiyorlar.
Eğer seninkini uygun görmedilerse bunu iletebilirler diye söyledim.Fakat anladıgım kadarıyla senin algılar gerçekten kapalı.Neyse kalbini kırmak istemiyorum.iyi oyunlar
Merhabalar,

Algımın açık/kapalı oluşu konusunda kimse kimseye laf söylememeli.
Ablam isen kardeşine abla gibi sahip çık ve sıcak konuş ki bende bir büyüğüme daha saygılı davranayım, teşekkürler.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Tartışma yaratma çabasındasın sürekli.Ben kötü birşey söylemedim,söylememde.Kişi kendinden bilirmiş.Söyleyeceklerim bu kadar :) İyi oyunlar ablacım.

DeletedUser11

Guest
Tartışma yaratma çabasındasın sürekli.Ben kötü birşey söylemedim,söylememde.Kişi kendinden bilirmiş.Söyleyeceklerim bu kadar :) İyi oyunlar ablacım.
Merhabalar,

İlk zamanlara dönersen, benim de sana karşı güzel tavırlarımı fazlasıyla göreceksin :)
Tartışma yaratmak istemem, kavga, tartışma ve şiddete karşıyım nokta :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Ya ya bilmem mi :)
Neyse konuyu dagıtmayalımda konu sahibi bunuda yanlış yerlere çekip kavga nedeni yaratmasın :)
İyi oyunlar ve forumlar.

DeletedUser75

Guest
Aman aman olmasın zaten ssonra felsefe dinliyoruz :D Sanada iyi akşamlar iyi oyunlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.