• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Nufus artma

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser120

Guest
1100 küsür nufusum mevcuttu
öyle hatırlıyorum neyse konuya gireyim
mücevherlerimi bastım bı baktım nufus 5700 lere cıktı
şaşırdım hatta neden böyle oldu dıye meğersem ınsaat verdıgım zaman oluyormus
sonra yenıledım sayfayı duzeldı normale döndü bu seferde kıslayı bastım 1700 lere cıktı
gene yenıledm duzeldı

acıkcası bu nufus kullanılabilcekmıydı bunu denemedım
ama bi hata olusmus haberınız olsun
88J4JW.jpg

E3ZaZB.jpg

sımdı ilk akla gelen bına inşaatından dolayı dusmustur dıyebılırsınız
veya iptal edip daha yuksek bısey ınsa edilmiş denilebilir.
ama böyle bırsey olmadı :)

bır hata mevcut

DeletedUser3

Guest
Evet bu tarafımızdan bilinen sorunlardan birisidir ve çözülmesi için iletilmiştir. Sadece görsel bir sorundur ve sayfa yenilendiğinde gerçek değerler gözükmektedir.

DeletedUser336

Guest
Evet bu tarafımızdan bilinen sorunlardan birisidir ve çözülmesi için iletilmiştir. Sadece görsel bir sorundur ve sayfa yenilendiğinde gerçek değerler gözükmektedir.

bu sorun kullanılabilir bir sorun... ben bu şekilde nüfusum eksi olmasına rağmen yapı inşasına başladım, çok da iyi oldu kanaatimce :rolleyes: böyle sorunlar hep olsa ya... :D ancak puanıma etki ediyor mudur bilemiyorum, netice itibariyle toplam puanı yapılardan süzen bir programınız vardır diye düşünüyorum, yok mu yoksa... :oops:

DeletedUser3

Guest
bu sorun kullanılabilir bir sorun... ben bu şekilde nüfusum eksi olmasına rağmen yapı inşasına başladım, çok da iyi oldu kanaatimce :rolleyes: böyle sorunlar hep olsa ya... :D ancak puanıma etki ediyor mudur bilemiyorum, netice itibariyle toplam puanı yapılardan süzen bir programınız vardır diye düşünüyorum, yok mu yoksa... :oops:

Sayfayı yenilediğinizde nüfusunuz gerçek değerleri alacağı için ya eksi değerlere düşecektir nüfusunuz ya da nüfusunuz normal olarak azalmış olacaktır. Buda yeni yapı inşa etmek için nüfusunuzu artırmanız demektir. Görsel bir hatadır kullanabilirsiniz ama sayfayı yenilemeyin ya da oyunu kapatmayın :)

Not: Hatta herhangi bir ürünü toplamak bile değeri normala döndürür.

DeletedUser120

Guest
çok çok pardon evet bu sorunun düzelcgını biliyordum versıyonla bırlıktede
çözüldü yazısı sadece aklımda kalmıs o yüzden suç bende :oops::)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.