• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Ocak 2018 - Yoldaşlık Ziyaretleri (1)

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi

Elvenar Takımı'nın yoldaşlığınızı ziyaret etmesini istiyor musunuz?

• Evet, istiyorum.

Oylar: 24 96,0%
  • Hayır, istemiyorum.

Oylar: 1 4,0%

• Toplam oy kullanan
    25
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar Türkiye Takımı olarak sizlerle aynı yoldaşlık içerisinde buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yoldaşlığınızı ziyaret etmemizi istiyorsanız siz de yoruma yoldaşlık isminizi yazın. Katılan yoldaşlıklar içerisinde yapacağımız çekiliş ile seçilen yoldaşlığına 1 saatliğine ziyaret edip birlikte sohbet edeceğiz ve hatta soru-cevap yapacağız.

Unutmayın! Yoruma yoldaşlığınızın ismini yazarken dikkatli olun çünkü bu kararı yoldaşlığınızın Baş Büyücüsü ile ortak almanız gerekmektedir.

Çekiliş sonunda seçilemezseniz üzülmeyin! Talep olması halinde iki haftada bir bunu uygulayacağız, sizlerin görüşleri bizler için son derece önemlidir her türlü olumlu olumsuz görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

Katılım aşaması 15 gün sürecektir. Ziyaret günü ise sonuçların açıklandığı gün duyurulacaktır.

elvenar_banner_small.png

1)%20Community%20Manager.png
2)%20Forum%20Mod.png

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Metin içerisinde belirtmeyi unutmuşuz :oops: Lütfen oylarınızı kullandıktan sonra postun altına yoldaşlık isminizi içeren bir cevap yayınlayın :rolleyes: Böylece olası bir karışıklığın önüne geçmiş oluruz. Ayrıca bu kararı lütfen yoldaşlığınızın baş büyücüsü ile birlikte alın.

Şimdiden teşekkürler :diamond::diamond::diamond:

DeletedUser497

Guest
Elvenar Türkiye Ekibiyle sohpet etmek ve oyun ile ilgili görüşlerini almaktan , bilgilerinden faydalanmaktan memnunluk duyarız.
DOKUNULMAZLAR yoldaşlığı....

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Benim oyum geçerli; ama yoldaşlığımın herhangi bir ilgisi yok böyle bir şeye. Hoş, hayatım boyunca hiçbir çekilişten, şans gerektiren şeylerden benim çıkmışlığım yok da ne olur olmaz bir belirteyim istedim: "Oyum Evet; ama çekilişe katılmıyoruz."

Açıklamayı okumadan oylayınca böyle oldu biraz. :rolleyes:

DeletedUser284

Guest
TRUVA 'nın kapıları dostca sohbete ve mubbete her daim açıktır. Buyursunlar efendim:)

DeletedUser654

Guest
olmasın ***************Bu içerik uygunsuz bulunduğu için düzenlenmiştir.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yoldaşlık Ziyaretleri'ne katılım süreci sona ermiştir.
:)

Katılımlarınız için teşekkür ederiz.
Katılan yoldaşlıklar içerisinden yapacağımız çekiliş ile birlikte sonuçlar yine buradan duyurulacaktır.

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

Durum
Konu yanıtlara kapalı.