• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ocak 2020 - Oyuncu Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1113

Guest
benim bir önerim var
eğitim salonu ile kışla nın eğitimleri bir birinden ayrılsa çok memnun olucam kışlada tüm kutular dolunca eğitim salonunda eğitim yapamıyoruz ama bazan her iki yerde de asker gerekiyor şunda ipek turnuvasında olduğu gibi .Bu önerim hayata geçerse eminim tüm oyunular sevinirç
Sağlıkla kalın

DeletedUser689

Guest
benim bir önerim var
eğitim salonu ile kışla nın eğitimleri bir birinden ayrılsa çok memnun olucam kışlada tüm kutular dolunca eğitim salonunda eğitim yapamıyoruz ama bazan her iki yerde de asker gerekiyor şunda ipek turnuvasında olduğu gibi .Bu önerim hayata geçerse eminim tüm oyunular sevinirç
Sağlıkla kalın
destekliyorum . madem sehrimizde iki bina yeri kapliyor o zaman tek bina gibi üretim yapmalari cok sacma ve hic adil degil ,

DeletedUser689

Guest
Öneri : bazi oyunlarda sevindirmek istedigimiz oyuncuya hediye gönderme olanagi var . dogum günü v.s gibi. bu oyunda da mümkün olsaydi güzel olurdu :) mesela sadece birlik icindekiler icin aktif olabilir .

DeletedUser1473

Guest
Merhabalar, maceralarda genelde bir önceki etkinlikte tamamlanamayan hediye binaların yükseltmesi geliyor, faydalı olduğunu düşünüyorum ancak, maceralarda arasıra süper yükseltmelerin gelmesini isterdim. Bu süper yükseltme eksik olan eski etkinlik binalarında ''istediğin bina'' da kullan şeklinde olabilir, teşekkürler

DeletedUser1113

Guest
Kesinlikle katılıyorum verilen yükseltme tüm binalarda geçerli olursa isteyen tercihine göre değerlendirebilir ben anka kuslarından birini daha kurmak isterdim ama yapamıyorum macerada toplayıp yapabilirsin.saglıkla kalın

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Yeni ayda sizlerden gelecek yepyeni önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.