• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Oyun da Sürelerin çoook uzun olması...

ftmb

Yeni Üye
Merhaba,
Sanırım oyundaki sürelerin uzun olması yüzünden herkes şikayetçi, hele ki oyunda seviye atladıkça süreler daha da uzun oluyor. Tamam anlıyorum süreleri uzun tutmanızın sebebi sırf elmas alınması için uygulanıyor ama şu var ki özellikle ülkemizde ekonomik sıkıntılar varken insanlar bir oyun için elmas almaz.
Oyunu oynayanların oyunda daha çok vakit geçirmesi ve daha çok zevk alarak devam etmesi için lütfen süreler konusunda bir şeyler yapın, şimdiden teşekkür ederim. :)

lady2010

Aktif Üye
Merhaba,
Sanırım oyundaki sürelerin uzun olması yüzünden herkes şikayetçi, hele ki oyunda seviye atladıkça süreler daha da uzun oluyor. Tamam anlıyorum süreleri uzun tutmanızın sebebi sırf elmas alınması için uygulanıyor ama şu var ki özellikle ülkemizde ekonomik sıkıntılar varken insanlar bir oyun için elmas almaz.
Oyunu oynayanların oyunda daha çok vakit geçirmesi ve daha çok zevk alarak devam etmesi için lütfen süreler konusunda bir şeyler yapın, şimdiden teşekkür ederim. :)
katılıyorum ben bile 1. ayım olmasına rağmen sıkıldım sonsuzluk kulem bile açılmamasına rağmen

Raithen

Özel Üye
Oyundaki sureler çok uzun degil aslinda ideal bana göre.. uzun soluklu bir oyun biraz bu.. sure kisaltma kullanma secenegi var beklemek istemeyenler icin.. bazi yapilarda kullaniyorum ben bazilarinda ise bekliyorum.. sure kisaltma kullaniyor musunuz?

ftmb

Yeni Üye
Oyundaki sureler çok uzun degil aslinda ideal bana göre.. uzun soluklu bir oyun biraz bu.. sure kisaltma kullanma secenegi var beklemek istemeyenler icin.. bazi yapilarda kullaniyorum ben bazilarinda ise bekliyorum.. sure kisaltma kullaniyor musunuz?
Evet kullanıyorum, aynen sizin yaptığınız gibi uyguluyorum, binaların güncellenmesi ile sorunum yok, keşif süreleri oyun ilerledikçe çok uzuyor, buna bir çözüm bulunmalı bence :) Evet yapıların geliştirme süreleri de uzun ama ona iyi kötü çare bulmuşlar, oyunda daha çok vakit geçirmemiz için yapılması gerekenler olmalı diye düşünüyorum.

Raithen

Özel Üye
Evet kesif süreleri uzun.. ben arastirma sekmesinde gelismis kasiflerdeki rakamlara gore bolge açıyorum o yuzden surekli bölge acmam gerekmedigi icin cok ilgilenmiyorum o konu ile.. bir irkta 30 bolge gerekiyordu sanirim bana sure yetiyor.. surekli acmak isteyen icin uzun haklisiniz..