• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

Merhaba Elvenar Ailesi;
Bu seferki önerim kessinlikle ucu açık," ELVENAR "oyununa global çapta, ses getirecek çok daha yaratıcı bir öneri: Haritada "balık avı"adı altında kalıcı etkinlik gelmeli,
Peki bu etkinlik neden gelmeli?
Önce sizlere, zekice kurguladığım yenılıkten bahsedeyim; daha sonra siz neden gelmeli sorusuna zaten yanıt bulacaksınız..
Balık Avı şu şekılde olmalı:
1-Aynı sonsuzluk Kulesi gibi, kolayca ulaşılabılen bir alan veya tesıs olmalı..
2-Bu etkınlık kalıcı olmalı,
3-Etkınlık faalıyeti 1 saati ücretsiz ve 1 saat bekleme süresi veya, 1 saat balık tuttuktan sonra bekleme süresi(cooldown), zaman kısaltmaları ıle değil, diğer etkinliklerde verılecek "BALIKÇILIK BILETİ"ile sürdürebilir olmalı..Misal daha önce, önerdiğim "GAMBLE " ıle Balıkçılık bileti verılmeli...
4-Yakalanan balığın büyüklüğüne göre ;5 mermer veya 10 kereste, veya 50 mücevher şeklınde olmalı.. Yanı, yakalanan her balık büyüklüğüne göre ürün,erzak veya para vermelı..
5-Balık eventi, diğer gelecek olan eventlerin'de önünü açar, Balıkçılık biletleri, diğer etkınler'de verilir, ve kısa süreli etkınlıkler ile;" dev balıklar", ve bu balıklar'ın büyüklüğüne göre daha çarpıcı binalar ve hedıyeler oyuna çok ayrı bir hype katacak'tır...

Son olarak, bu sözlerim, oyun yapımcılarına,Elvenar'da hesabı olan tüm oyuncular'ın oyunda kalma süreleri bu balıkçılık etkınliği ile ınanılmaz yükselir...
Online oyuncu sayısı'da , YILIN OYUNU" adaylığını haketmenize yol açar...
Elvenar, dünya çapında potansiyeli olan bir oyun, tek gereksınımi, "CREATİVITY" yani daha yaratıcı, yenılıkler, oyuncuları oyuna bağlayacak daha çarpıcı, extra içerik...
Neden oyun parası olan"elmas " ile balıkçılık bileti satmıyorsunuz?

Not: @Virtus değerli moderatör kardeşim, inan bana,firmada etkınlık tasarımcısı olsaydım, şu an mevcut olan online oyuncusunu en az 3 katı katlardım:)

Sevgi ve Saygılarımla..

Metin.. Oyun oynamaya degil de oyun yazmaya gelmis gibisin.. : )

@Raithen Bilakis değerli arkadaşım,
bilakis, bu oyuna dahil olalı henüz 3 hafta anca oldu.. hadi 1 ay diyelim...
Bu oyuna en baştan başlayıp, hiç yardım almadan,"1 AY"gibi kısa bir süre'de benim puanıma ulaşabilir misin?
Seni temin ederim değerli arkadaşım, istesem, oyun parası "ELMAS" ile, şehırdekı tüm yer genişletmelerini, alır, tüm teknolojileri açar, hatta, yoldaşlığınızda ki en yüksek puana sahıp arkadaş ile yarışacak duruma gelebilirim...
Bunu yapacak maddi güce sahibim..
Lakin asıl soru şu işte onu yaparsam oyun gerçekten "oyun "olur mu?
Ve ben o zaman gerçekten "GAMER"(oyuncu) mu olurum yoksa,yarışmacı mı?:D:diamond::diamond::diamond:

Değişik fikirlerin var zaman zaman elaman arıyorlar basvurabilirsin
@gizemiye yani, oyun firması özellikle , ekibe katılmam için ısrar etse bile, kabul etmem, çünkü, daha önce, "dünya'da yılın oyunu" seçilmiş bir oyuna, ödül ve sponsorluklar aldığı dönemde,hatta oyun satışı'nın gerçekleşmesine neden olan pozıtıf değişıklerın bizzat öncülüğünü etmiş; gelişmesine direk katkı yapmış ve daha sonrasında,oyunda; acemice hata'dan dolayı; " perma ban "yemiş biri olarak ; bir daha asla bu işlere bulaşmam:confused::p
Elvenar oyununu seviyorum, amatör bir gamer ruhu ve tadında; fikirlerimi paylaşıyorum hepsi o...;):culture:
Moderatör kardeşim @Virtus 'a espirili bir gönderme yapmıştım,:D:D iş aramıyorum:D

Raithen

Özel Üye
Metin.. yukari klanlara dogru gel.. hedefleri olan bir yerde oyundan daha fazla zevk alirsin.. sen simdi kulede 3 kat turnuvada 5000 yapsan ne olacak.. klan ilerlemedikten sonra.. hem de daha cok odul alirsin etkinliklerden, kuleden, turnuvadan.. sen simdi balik avi, hazine adasi surekli ödül alacak bir sey ariyor gibisin.. yukarlarda ödül cok.. mucadeleye katil.. : )
yardim dedigin zaten en fazla 3-4. Caga kadar olur ondan sonra zaten ihtiyac duymuyorsun iyi bir oyuncuysan..

Metin.. yukari klanlara dogru gel.. hedefleri olan bir yerde oyundan daha fazla zevk alirsin.. sen simdi kulede 3 kat turnuvada 5000 yapsan ne olacak.. klan ilerlemedikten sonra.. hem de daha cok odul alirsin etkinliklerden, kuleden, turnuvadan.. sen simdi balik avi, hazine adasi surekli ödül alacak bir sey ariyor gibisin.. yukarlarda ödül cok.. mucadeleye katil.. : )
yardim dedigin zaten en fazla 3-4. Caga kadar olur ondan sonra zaten ihtiyac duymuyorsun iyi bir oyuncuysan..

@Raithen Değerli arkadaşım:)
Yıllar boyu, farklı, farklı oyunlarda; hep en tepeden baktım...
Bu tepeden bakma olayı bende "YÜKSEKLİK KORKUSU" oluşmasına neden oldu:)
Ayrıca, yine farklı oyunlar'da sürekli, "YARIN YOKMUŞ" gibi, yarışmak beni çooook yordu:)
Birçok popüler oyunda en tepeye bak, beni "KUTUP YILDIZI" misali hep görebilirsin:)
Elvenar' seviyorum nedeni ise, ; bana huzur ve dinginlik vermesi..
İnan bana, içim'de ki yarışmacı canavar ortaya çıkarsa, bu hem Ad Astra clanı için hemde en zırvedıkiler için hoş olmaz...
Yanı bir anda listeler alt üst olabilir.. en ıyısı, siz uyuyan canavarı, hiiç uyandırmayın...:D:diamond:

Ödül kısmına gelince, ödül dedıklerınızı ben, büyü akdemisinde "kışlık odun "nıyetıne kullanıyorum...
Aradığım "şey" ödül fakat senin zannetiğin ödül değil...
Benim için en büyük ödül, huzur ve dıngınlık...
Ad Astra bahçelerı' nde "DINGINLIK GÖLETI bulunur mu?
Sen bana ondan haber ver:D:D:D

Raithen

Özel Üye
Hahahaha.. Alemsin Metin.. O zaman birak balik avini, macera adasini.. dingin dingin sehrini kur madem öyle.. : ) Buyu akademisinde yeteri kadar odun yok mu.. : )

KnrAlp

Aktif Üye
kule bitince turnuva süreleri kısalt kuşu besle ohoo bunları yaparken ne aman balık avına gidecez biz. Ben şahsen buraya yarışmaya değilde kafa dinlemeye geldim bu hali bence çok iyi firma zaten diğer oyunlarından kazanıyor bırakalımda burası böle kalsın

Calyps0

Aktif Üye
@Raithen Bilakis değerli arkadaşım,
bilakis, bu oyuna dahil olalı henüz 3 hafta anca oldu.. hadi 1 ay diyelim...
Bu oyuna en baştan başlayıp, hiç yardım almadan,"1 AY"gibi kısa bir süre'de benim puanıma ulaşabilir misin?
Seni temin ederim değerli arkadaşım, istesem, oyun parası "ELMAS" ile, şehırdekı tüm yer genişletmelerini, alır, tüm teknolojileri açar, hatta, yoldaşlığınızda ki en yüksek puana sahıp arkadaş ile yarışacak duruma gelebilirim...
Bunu yapacak maddi güce sahibim..
Lakin asıl soru şu işte onu yaparsam oyun gerçekten "oyun "olur mu?
Ve ben o zaman gerçekten "GAMER"(oyuncu) mu olurum yoksa,yarışmacı mı?:D:diamond::diamond::diamond:
Merhaba Metin öncelikle hoş geldin elvenar dünyasına iyi oyunlar dilerim. yalnız küçük bir hatırlatma gereği duydum yazdıklarını görünce ''istesem tüm genişletmeleri açarım, tüm teknolojileride açarım demişsin.'' genişletlemer açılabilir açmak isteyen kişi için ortalama 324.000 elmas yapıyor basar açar TL karşılığı ortalama 12,000 TL yapıyor, verilir açılır bişey demiyorum ama tüm teknolojileri açarım sözünü oyuna yeni başladığın için düzeltmek amaçlı söylüyorum 5 milyon TL den daha fazla tutuyor açmak falan istersen bilgin olsun. hepsini açmanı çok isteriz adastra da çok ister gerçekten her konuda 1. olursun.

Albatros1907

Aktif Üye
Merhaba Metin öncelikle hoş geldin elvenar dünyasına iyi oyunlar dilerim. yalnız küçük bir hatırlatma gereği duydum yazdıklarını görünce ''istesem tüm genişletmeleri açarım, tüm teknolojileride açarım demişsin.'' genişletlemer açılabilir açmak isteyen kişi için ortalama 324.000 elmas yapıyor basar açar TL karşılığı ortalama 12,000 TL yapıyor, verilir açılır bişey demiyorum ama tüm teknolojileri açarım sözünü oyuna yeni başladığın için düzeltmek amaçlı söylüyorum 5 milyon TL den daha fazla tutuyor açmak falan istersen bilgin olsun. hepsini açmanı çok isteriz adastra da çok ister gerçekten her konuda 1. olursun.
İç sesim :)

DNDR-ASR

Süper Üye
Geçen ben de biri ile konuştum 60 liraya hesabımı almak istiyordu

Dedim 5 senelik oyunu sana niye 60 liraya vereyim 60bine veririm :D

IMG_20210721_123512.jpg

Sonra belli oldu ki bazı şeyleri yanlış anlamış

Bu arkadaş da benzer bir yanılgı yaşıyor olabilir :)

IMG_20210721_124614.jpg

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
Oyun Kuralları dedi ki:
4 Hesap ticareti

-Hesapların herhangi bir ticari faaliyette yer alması yasaktır.
-Hesabın tamamını ya da bir bölümünü (kaynaklar, elmaslar, bilgi puanları vb.), elmas, gerçek para veya diğer amaçlar uğruna satmak, satın almak veya önermek yasaktır.
-Birden fazla oyun dünyasını kapsayan hesap ticaretleri de yasaktır.

Tabi ki şaka yapıyoruz arkadaşın benle dalga geçtiğini düşündüğüm için ben de şakası devam ettirdim yanlış anlaşılma olmasın :)

Hahaha.. red edilmeyecek bir teklif sunmus sana Kubrick.. 50 liraya veren de varmis bak.. yine sana 60 vermis..

Evet bu durum beni onore etti demek hesabımı çok beğendi :D

Son düzenleme:
Ben 5 hesabımı bedava verebilirim, tek şartım Ad Astra da oynayacaklar ve arkadaşlara destek olacaklar, Tristeria yi da verebilirim ama onun forum hesabı bana lazım, başladığım işimi bitirmek zorundayım, yok ben yaparım sen keyfine bak diyecek bir baba yiğit çıkarsa onu da verebilirim. Tek sıkıntı dürüst insan bulmak oldukça zor, hesapları alıp gidecekler ve arkadaşlarım yalnız kalacak. :)