• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Oyuna giriş sorunu

• Konuyu başlatan DeletedUser1694
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1694

Guest
merhaba oyuna giremiyorum resmimi aşağıda
Ekran Alıntısıvn.JPG

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba leydi maga,

Şifreyi doğru girdiğinize eminseniz sorun tekrar ettiğinde lütfen ticket açabilir misiniz? Bu şekilde daha detaylı inceleyebiliriz.

DeletedUser1694

Guest
ticket nasıl açılıyor bilemedim ondan burada yardım istedim bilseydim açardım şu an sorun yok

Şifremde doğru

Pann

Eski Ekip Üyesi
leydi maga,

Ticket açmak için birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bu konuda hazırladığımız kılavuza buradan ulaşabilirsiniz.

DNDR-ASR

Süper Üye
Chromium tabanlı bir tarayıcı olmadığı için Mozilla Firefox'un şimdilik iyi çalışıyor gibi göründüğünü keşfettik. Bu nedenle, olumsuz etkilenen eski bir sisteminiz varsa ve yukarıda açıklandığı gibi performans sorunları yaşıyorsanız, oynamak için Firefox kullanmanızı öneririz.

Başka bir konu ama orası yoruma kapalı yeni konu açmak yerine buradan sorayım

Firefox harici sorunsuz çalışan bir başka tarayıcı öneriniz var mı

Rosalinda

Aktif Üye
aynı sorun bende de oluyor. sayfayı yenile deyip tekrar deniyorum. firefoxda yüklü bilgisayarımda ama o da çok iyi değil. oynarken sistem çöküyor. rapor et vs yazısı çıkıyor.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Başka bir konu ama orası yoruma kapalı yeni konu açmak yerine buradan sorayım

Firefox harici sorunsuz çalışan bir başka tarayıcı öneriniz var mı

Merhaba Kubrick,

Konunun yanıta kapalı olmasının nedeni aslında temelde sorunun chromium tabanlı tarayıcılar ve artık desteklenmeyen ekran kartları kaynaklı olmasıdır. Maalesef yayınladığımız duyuru içeriğinden farklı bir gelişmeden şu an için bahsedemiyoruz.

Duyuruda yer alan aşağıdaki içeriği tekrar hatırlatmak istiyorum.

"Bu durum için gerçekten çok üzgünüz ve hangi çözümleri uygulayabileceğimizi görmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak bu sorun artık desteklenmeyen Ekran Kartlarını içerdiği için çözüm tarafımızdan çözülemeyebilir."

DNDR-ASR

Süper Üye
Çok oyun kültürü olan biri değilim ekran kartım eski de olsa işimi fazlasıyla görüyor sırf elvenar için de ekran kartı alacağımı hiç sanmıyorum

Şu an oyuna sadece mozilladan giriş yapabiliyorum o da patlarsa android emülatörü kurup idare edeceğim anlaşılan