• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arayüz oyuna giriş

• Konuyu başlatan DeletedUser116
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser116

Guest
selam arkadaşlar oyuna giriş yapamıyorum güncelleme mi yapılıyor yoksa herkeste aynımı

DeletedUser3

Guest
Merhaba ascaner, eğer giriş yapamıyorsanız lütfen destek sistemi üzerinden ticket açınız. Teşekkürler.

DeletedUser401

Guest
Son yarım saattir kızım hesabına bağlanamıyor. İşi gücü bıraktık, outlook, facebook, elvenar açık, girmeye çalışıyoruz. Sorun ne olabilir?

DeletedUser3

Guest
Bizden kaynaklı bir sorun gözlemleyemedik. Herhangi bir hata alıyor musunuz? Farklı tarayıcılardan girmeye çalışınız. Tarayıcı geçmişinizi temizlemeye çalışınız. Bunlar genellikle bu tür sorunları çözebilmektedir.

DeletedUser401

Guest
Google Chrome ve Internet explorer tarayıcılarından deneyip durdum. Benim foruma ve oyuna giriş şifrem var. Ama kızımın hesabının yoktu. Facebook üzerinden bağlanıyordu. Bugün yeni bir sayfa çıktı. İnno games sayfamıza erişim izni istiyormuş. Hesabından giriş yap diyor. Google hesabına bağlanıyoruz. Şifre istiyoruz. Şifreni değiştir ekranı açılıyor. Şifremizi iki kere girip, kabul edildiğine dair onay alıyoruz. O şifreyle giriş yapınca şifre yanlış diyor. Yeniden şifre istiyoruz. Yine aynısı oluyor. :(

DeletedUser401

Guest
Google Chrome ve Internet explorer tarayıcılarından deneyip durdum. Benim foruma ve oyuna giriş şifrem var. Ama kızımın hesabının yoktu. Facebook üzerinden bağlanıyordu. Bugün yeni bir sayfa çıktı. İnno games sayfamıza erişim izni istiyormuş. Hesabından giriş yap diyor. Google hesabına bağlanıyoruz. Şifre istiyoruz. Şifreni değiştir ekranı açılıyor. Şifremizi iki kere girip, kabul edildiğine dair onay alıyoruz. O şifreyle giriş yapınca şifre yanlış diyor. Yeniden şifre istiyoruz. Yine aynısı oluyor. :(
Yandex de aynısını yaptı.

DeletedUser3

Guest
Destek sisteminden talep açarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

DeletedUser3

Guest
Gelen bilgi doğrultusunda şu an tüm ülke sunucularında bu konuda bir sorun varmış. Facebook'a bağlanmaya çalışıldığında google sayfası açılıyormuş. Durumu ilettik scachi en kısa zamanda sorun çözülecektir.