• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Oyuncu adı değiştirme

• Konuyu başlatan DeletedUser29
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser29

Guest
öncelikle iyi geceler herkese...

tüm oyunlarda olmamakla birlikte oynadığım diğer oyunların çoğunda oyuncu adını değiştirme mevcut şu an bunu burada göremedim çünkü insanlar bazen kullanıcı adını değiştirmek istiyor değişiklik yapmak istiyor bunu ileride gelecek olan güncellemelerle geleceğini umuyorum çok önemli bir husus değil ama misal ben zaman zaman değiştirmek isterdim farklı adlarla görülmek isterdim
bu altın erzak yada kalıntı gibi bir bedel ile de olabilir yahut abartılı olmamak kaydıyla elmas ile de olabilir

iyi oyunlar...

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu konu ile ilgili daha doğru bir şey söyleyeyim.
Benim de oynadığım farklı oyunlarda bazı leveller de tabi 1 kereliğe mahsus isim değiştirme veriliyor. Mesela bu oyuna göre bu uygulama şöyle olabilir: oyuncular büyük salonları 5 levelden ve fazlası ise otomatikman isim değiştirme kuponu gibi bir şey verilsin. Yeni başlayanlar ise onlara da şöyle bir ayrıcalık tanınacak: onlarda yeni başladıktan sonra büyük salonlarını ne zaman 5 yaparlarsa o zaman o özellik onlara gelecek.
Oynadığım fakat bıraktığım farklı bir oyuncu belirli bir ücret karşılığı ki bu ücret çok azdı isteyen istediği zaman ismini değiştirebiliyordu.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser29

Guest
bu kabul edilebilir bir miktarda elmasta olabilir kimsenin sıkıntı yapacağını sanmam

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu isim değiştirme uygulaması gelirse ücretsiz olabilir dediğim gibi 1 kereliğe mahsus. Tabi şirket bunu uygun görürse ona göre bizlerden bir maliyet alabilir.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser16

Guest
Benzer oyunlarda isim değişikliği olmuyordu. aynı şirketin diğer oyunlarını da oynadım az çok. Onlarda da kullanıcı adı değiştirme yoktu. Sadece şehrinizin ismini değiştirebiliyordunuz o özellik burada da var zaten

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Oyuncu ismini şimdilik sadece bizler ücretsiz değiştirilebilmekteyiz ama bunun için iyi bir gerekçe varsa. Ben oyuncu ismimi sevmiyorum şeklinde yapılan müracatları kabul edemiyoruz ne yazık ki.

Ben ileride elmas karşılığı oyuncu isminizi kendiniz değiştirebileceğinize inanıyorum ama yinede bunu notlarıma aldım ve raporlayacağım. Teşekkür ederiz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Oyuncu ismini şimdilik sadece bizler ücretsiz değiştirilebilmekteyiz ama bunun için iyi bir gerekçe varsa. Ben oyuncu ismimi sevmiyorum şeklinde yapılan müracatları kabul edemiyoruz ne yazık ki.

Ben ileride elmas karşılığı oyuncu isminizi kendiniz değiştirebileceğinize inanıyorum ama yinede bunu notlarıma aldım ve raporlayacağım. Teşekkür ederiz.

Merhabalar,

Önemli bir gerekçe lazımsa verebilirim.
Mesela bir oyuncu bir diğerini sürekli rahatsız ediyor ise ve bu oyuncu izini kaybettirmek istiyorsa, bir oyuncu isminden dolayı alay konusu oluyorsa ve herhangi bir duruma maruz kalıyorsa bu isim değişikliği uygulamasını getirmenize güzel iki sebep olabilir, teşekkürler.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Önemli bir gerekçe lazımsa verebilirim.
Mesela bir oyuncu bir diğerini sürekli rahatsız ediyor ise ve bu oyuncu izini kaybettirmek istiyorsa, bir oyuncu isminden dolayı alay konusu oluyorsa ve herhangi bir duruma maruz kalıyorsa bu isim değişikliği uygulamasını getirmenize güzel iki sebep olabilir, teşekkürler.

İyi Forumlar
MisteR

Merhabalar Mister,

Destek sistemi üzerinden yapılan başvurular değerlendirilir, incelenir ve gerekli görülürse isim, tarafımızdan değiştirilir. Bu var olan bir uygulamadır zaten. Hatta bazı durumlarda bunu biz sizden isteyebiliriz. Lakin dediğiniz gibi ciddi önem arz eden bir durum olması lazım. Zevk amaçlı isim değiştirme sistemi şimdilik mevcut değil ama öneriyi dediğim gibi ileteceğim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.