• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Forum Oyunda her 3 "ay" da bir "en güzel şehir"yarışması yapılmalı...

Merhaba Elvenar Aılesi..
Önerim basit ve net: Oyunda belirli bir aralıklarla, "EN GÜZEL ŞEHIR" yarışması yapılmalı..
Bu etkinlik, net bir şekilde; oyundaki online, oyuncu sayısını artırabilir, ayrıca, oyun firması,oyuna verdiği emekleri'nin karşılığını alabilmek için,
elmas veya gerçek para karşılığı, bazı yeni, tasarlayacağı görsel açıdan göze hitap eden ve şehırlere estetik bir görüntü sunan, binaların satışı ile kazancını katlayabilir...
Bu etkınlık yapılmalı..Çünkü,
Elvenar bir "savaş" oyunu değil..Bunun için aynı firmaya ait: TRIBAL WARS ve Forge Of Empires var..
Elvenar bir CONSTRUCTİON" yanı "ESTETIK" göze hıtap eden şehırlerı kurmayı amaç edinen bir oyun...
Oyuncular'ın bu oyunu oynamasında ki , amacı daha değerli ve anlamlı kılmak için bu etkinlik olmalı.. birgün mutlaka olacağına dair inancım tam...

lady2010

Aktif Üye
Ben oyunun başında kışlayı konutlardan uzak yapmıştım sebebi ise insanlar görüp korkmasın çok saçma bi düşünce olduğunu sonra anladım

Ben oyunun başında kışlayı konutlardan uzak yapmıştım sebebi ise insanlar görüp korkmasın çok saçma bi düşünce olduğunu sonra anladım

@lady2010 Yalnız değilsin, sempatik arkadaşım, oyunu ilk açtığımda bende kışlayı en uzağa kurmayı planlamıştım:)
Hatta ürün üretim tesıslerını , şehırdekı evlere TOZ , Toprak, gürültü, olmasın diye en uzağa kurdum:D:D
Ekran görüntüsünü şu an atamıyorum ama siz beni, oyundan kolayca bulabilirsiniz :d

KnrAlp

Aktif Üye
hah bu olabilir ilkdefa hyplamayacak bir öneri elvenarı hyplayacak tüm fikirlere karşıyım.