• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

oyunu telefondan oynama

• Konuyu başlatan DeletedUser24
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24

Guest
Selamün Aleyküm,

arkadşalar kusura bakmayın böyle bir başlık açtım. acaba bu oyunu android telefonlardan oynayabiliyor muyuz?

DeletedUser3

Guest
Selamün Aleyküm,

arkadşalar kusura bakmayın böyle bir başlık açtım. acaba bu oyunu android telefonlardan oynayabiliyor muyuz?

Merhaba simone1905,

Oyun yapımcıları geçen haftalarda yapılan canlı yayında benzer bir soru üzerine aşağıdaki cevabı vermişlerdi:

İleride oyunun mobil versiyonu olacak mı? Aynen FoE nin yaptığı gibi? Windows Phone ile uyumlu olabilme şansı nedir?

Elvenar tüm ülkelerde tarayıcı uyumlu olarak çıkış yaptı. Şimdilik tüm gücümüzü ve konsantrasyonumuzu mevcut bu yapıyı mükemmel hale getirebilmek için harcıyoruz. Oyuncularımız için hiç durmadan ve seri bir şekilde, kalitesi yüksek ve hatalardan arındırılmış yeni içerikler sunmaya çalışıyoruz. Şimdilik bu bütün enerjimizi alıyor. Bu yüzden şu an mobil versiyonlar ile ilgili bir açıklama yapmamız doğru olmayacaktır.

DeletedUser

Guest
Merhaba.Mobil uygulama sistemi gelse çok yararlı olurdu.Bilgisayardan giremediğimiz zamanlar en azından ürünleri toplama şansımız olurdu.
Bunu öneri olarak iletirseniz seviniriz :)

DeletedUser

Guest
Bende zaten yapılan öneriyi tekrarladım aynı konu altından farkındaysan :)

DeletedUser

Guest
İletilen önerilerde olmadıgı için gerek oldugunu düşündüm,ve yaptım.Sorun oldugunu düşünmüyorum ablacım.İyi oyunlar

DeletedUser

Guest
Merhaba arkadaşlar oyun flaşh tabanlı olduğu için elbette mobil platformdan giriş yapılabilecektir ama bunu için çok erken biraz sabredin şu an oyunun genel yapısını sağlamlaştırmaya çalışıyorlar. İyi oyunlar.