• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Pann

Pann

Eski Ekip Üyesi
Sevgili Elvenar Oyuncuları, :) Merhaba!

Bundan sonraki süreçte, Elvenar Türkiye ekibi Topluluk Yöneticisi olarak aranızda bulunacağım.

Kısa bir süre içerisinde de yenilenen forum oyunları ve etkinlikler ile daha aktif olarak aranızda olmayı planlıyorum :rolleyes:

Soru ve yorumlarınızı bu postun altından paylaşabilirsiniz. Her birini içtenlikle cevaplamak isterim.

Ayrıca destek sistemi üzerinden her zaman bize ulaşabileceğinizi unutmayın!

Sizlerle tanışmak şimdiden çok heyecan verici!

Herkese keyifli oyunlar diliyorum.

Sevgiler,

Topluluk Yöneticiniz

DeletedUser11

Guest
Merhaba Sevgili @Pann,

Görevinizde başarılar dilerim. :)

Saygılarımla
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser120

Guest
Aramıza hoşgeldiniz
Gelişinizle TÜRKİYE oyuncularını sevindiren ilk forum etkinlinliğinin büyük olmasını umuyorum :rolleyes:
Hoşgeldin partisi misali :p

Pann

Eski Ekip Üyesi
Bu oyunu oynamam için üç neden söyler misin?

Sevgili PiaVeKia,

Doğruyu söylemem gerekirse bunu size (size diyorum çünkü dünya tatlısı 2 kedi olduğunuzu biliyorum) söyleyemem :) çünkü bu bir sır ve bu sırrı sadece Elvenar'ın gizemli dünyasını keşfeden oyuncularımız biliyor :p. Bu soruyu sorarak sırrımızı bilen nadide oyuncularımızdan tristeria'yı kızdırdığınızı ve TheMeibo'nun da ona destek verdiğini gördüğüm için artık bu sırra ulaşmanızın da nerdeyse imkansız olduğunu düşünüyorum :rolleyes:. Yine de size bir ipucu vereceğim. Eğer bu ilk Elf sadırısını başarılı bir şekilde atlatmayı başarırsanız kadim bir cüce ile karşılaşacaksınız ve Elvenar'ın sırlarından bir tanesini sizinle paylaşacak.

Sevgiler,

DeletedUser

Guest
İster oynayın ister oynamayın kimse size bir şey söylemek zorunda değil.

Sorunun muhatabı dururken siz neden bir şeyler söylüyorsunuz o zaman :) ''kimse size bir şey söylemek zorunda değil'' demenin üzerine hemde :)

Sevgili PiaVeKia,

Doğruyu söylemem gerekirse bunu size (size diyorum çünkü dünya tatlısı 2 kedi olduğunuzu biliyorum) söyleyemem :) çünkü bu bir sır ve bu sırrı sadece Elvenar'ın gizemli dünyasını keşfeden oyuncularımız biliyor :p. Bu soruyu sorarak sırrımızı bilen nadide oyuncularımızdan tristeria'yı kızdırdığınızı ve TheMeibo'nun da ona destek verdiğini gördüğüm için artık bu sırra ulaşmanızın da nerdeyse imkansız olduğunu düşünüyorum :rolleyes:. Yine de size bir ipucu vereceğim. Eğer bu ilk Elf sadırısını başarılı bir şekilde atlatmayı başarırsanız kadim bir cüce ile karşılaşacaksınız ve Elvenar'ın sırlarından bir tanesini sizinle paylaşacak.

Sevgiler,

Teşekkür ederim sevgili pann diğer arkadaşı hemen unutucam ama siz aklımdan çıkmayacaksınız:rolleyes: Tatlılığınız sayesinde yeni bir oyuncu kazandınız:D Hemen cücemi aramaya başlıyorum :p

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Sınıf arkadaşınıza yazarmış gibi yazınca mesajınız agresif bir görünüm alıyor. Bu gibi durumlarda insanlardan/elflerden tepki gelmesi normal. Sonraki mesajınız çok farklı zaten. Hesabınız da o şekilde 40 puanda, hiç el değmemiş bir hâlde durduğu sürece insanların yanlış düşüncelere kapılması gayet doğal. Ben de mesela sırf Pann'a bunları yazmak için bir hesap açtığınızı ve hatta belki de Pann'ı bir şekilde tanıdığınızı düşündüm mesajınızı ilk gördüğümde. Dediğiniz gibi yeni bir oyuncu kazandıysak ne mutlu hepimize. Buradaki herkes saygılı ve anlayışlı oyunculara aç.

Sorunun muhatabı dururken siz neden bir şeyler söylüyorsunuz o zaman :) ''kimse size bir şey söylemek zorunda değil'' demenin üzerine hemde :)
Surunun şekli beğenmedim bu yüzden cevap verdim, siz li konuşmaya alıştım, sen li konuşunca nedense rahatsız oldum.. Ama neyse ki tanışıyorsunuz, ve gerisi beni ilgilendirmez.
İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Sanırım bu oyunun ve özellikle Türkiye sunucusunun en sevdiğim yanı oyuncuları yani sizlersiniz ve bu hep böyle kalacak :rolleyes:
Her zaman çok saygılısınız, iyi niyetlisiniz ve açık sözlüsünüz. Hazır tanışma başlığı altındayken sizleri tanıdığım için ne kadar mutlu olduğumu bir kez daha söylemek istiyorum.

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Sanırım bu oyunun ve özellikle Türkiye sunucusunun en sevdiğim yanı oyuncuları yani sizlersiniz ve bu hep böyle kalacak :rolleyes:
Her zaman çok saygılısınız, iyi niyetlisiniz ve açık sözlüsünüz. Hazır tanışma başlığı altındayken sizleri tanıdığım için ne kadar mutlu olduğumu bir kez daha söylemek istiyorum.

loved.jpg

Biz de aynı şekilde.