• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tüccar Pazar teklifleri

DeletedUser

Guest
Oyunun başladığımdan beri dikkatimi çeken bir konu hakkında birşey sormak istiyorum.Pazar tekliflerinde sadece bulundugum yoldaşlıktaki üyelerin,arada da yeni başlamış olan 1-2 kişinin teklifini görüyorum.İlk sıralardaki oyuncular pazara teklif mi koymuyor yoksa tüm teklifleri görmek için belli bir aşamaya mı gelmek gerek?

DeletedUser

Guest
Çok saçma olmuş.Bence herkesin teklifi görülmeli.
Yoldaşlıkta bulunmayan üyeler için çok daha zor olur çünkü

DeletedUser3

Guest
Herkesin teklifini görebilmeniz hem sizin için hem de sistemler için kötü olurdu :)

DeletedUser

Guest
Neden benim için kötü olsun ki.Sadece yoldaşlık içi teklifler hızlı gitmiyor.Herkes tarafından görülebilse tekliflerimiz daha hızlı giderdi

DeletedUser3

Guest
Bir limit olmadığını düşünürsek bilgisayarınızın ticaret tekliflerini görüntüleyebilmesi için epey bir çaba sarfetmesi gerekirdi ve büyük ihtimalle çökerdi tarayıcınız. En iyi ihtimalle 10 dakika açılmasını beklerdiniz. Yanlış anlamıyorumdur umarım, eğer tüm kayıtlı oyuncuların tekliflerini görebilmekten bahsediyorsak bu pek mümkün değil ne yazık ki.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Herkesin ki görünse ticarette yaklaşık olarak 5.000 sayfa teklif olurdu :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser74

Guest
Ticaret tekliflerini görebilmek için keşifte bulunmak zorunluluğu bir bakıma oyuncuların gelişmek için gösterdikleri motivasyonu da artırmakta. Bir de böyle düşünmek lazım. :)

DeletedUser11

Guest
Ticaret tekliflerini görebilmek için keşifte bulunmak zorunluluğu bir bakıma oyuncuların gelişmek için gösterdikleri motivasyonu da artırmakta. Bir de böyle düşünmek lazım. :)
Merhabalar,

Katılıyorum :)

İyi Forumlar
MisteR