• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Premium Genişletmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser64
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64

Guest
Günaydın ;

Bu genişleme kısmında premium genişlemesi atıyorum ilk başlayanda 6 - 7 yazıyo vatandaşımız zannediyoki onu alınca 6 genişleme birden yapçak fakat tek tek alması gerekiyor , çoğu kişi bu duruma düşüyor az önce arkadaşımın düştüğü gibi konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum .

FeRo ...

DeletedUser3

Guest
Merhabalar FeRo,

Oyunumuzun Wiki sayfalarını okumanızı öneriyorum. Pek çok hatalı işlem yapmaktan sizleri kurtarabilir.

Örnek:
Premium genişletmesi - Bunlar sadece elmas ile satın alınabilir ve çok az sayıdadırlar! Oyunun başında, bu genişletmeden bir adet mevcuttur, çünkü büyük salonunuzun seviyesi ile bağlantılıdır (1). Büyük salonunuzun seviyesini artırdıkça daha fazla genişletme satın alabileceksiniz.

Ayrıca hemen altında bulunan
Premium Genişletmelerine Genel Bakış
kısmında tablo ile herşey detaylı olarak gösterilmiştir.

Buradan: https://tr.wiki.elvenar.com/index.php?title=Genişletmeler

DeletedUser64

Guest
Merhabalar ;

Ben orayı zaten komple okudum ve hepsini aldım sadece yeni başlayanlar mesela bende oyuna başladıktan 2 hafta sonra foruma üye oldum insan ister istemez hemen ilerlemek ister fakat o duruma düşünce üzülür , bahsettiğim kişi foruma üye bile olamıyor havale olarak elmas aldı fakat gelmedi genişlemek için bu sefer telefonundan almış sabah böyle sorun oluncada soğuduğunu söyledi :)

DeletedUser64

Guest
Rica ederim .. Bir konu daha var aslında elvenar oynayan çoğu arkadaşım foruma üye olmadığı ( isteğiyle , veya olamıyo ) ne etkinliğe katılabiliyolar nede oyunun yeni yeniliklerinden haberdar olabiliyorlar , en azından etlinlik mesela oyun içinde her oyuncunun yapabileceği ama zor olacağı bir aksiyon olamazmı hem bizi yarışa soksun hem herkes katılsın , hem uğraşacak birşey olsun mesela şu anda bişeyler yapmak istiyorum şehrime fakat hiçbirşey yok yapacağım :) Ben eminimki bu sayede çoğu kişi oyun oynadığı halde bu etkinliğe katılmadı .

Not : Elmas larla ilgili indirim gelmedi hiç sanki , Yoksa geldide ben mi göremiyorum buda önemli bi konu :)

DeletedUser3

Guest
Merhaba FeRo,

Foruma katılmak çok basit. Oyuncu isminiz ile katılıyorsunuz zaten ve 1 dakika sürüyor. Oyuna kayıtlı e-posta adresinizi onaylamamışsanız foruma girişte sorun yaşarsınız çünkü foruma kayıt için oyuna kayıtlı mail adresinizin onaylanması gerekiyor. Bunun çözümüde basit. Destek sistemi ile başvururlarsa kolayca yardımcı oluyoruz.

Dahası foruma üye olmasanız bile her yer üye olmayan oyuncularımıza da açık. Sadece cevap gönderemezler. Mevcut forum etkinliğimizde ise cevap göndermelerine gerek yok çünkü verilen e-posta adresine hazırladıkları kılavuzları atmaları yeterli.

Herşey elinizin altında. Biraz da istemek lazım sanıyorum. ;)

Oyun içi etkinlikler konusuna değinecek olursam bunun için erken çünkü oyunun her anlamda oturması lazım ki üzerine ekleme çıkarma yapılabilsin. Ama olacak evet. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.