• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Rünler

• Konuyu başlatan DeletedUser1432
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1432

Guest
Dövüş manastırı ve kristal deniz feneri rünü neden hiç bir bölgeden veya turnuvadan gelmiyor? Dövüş manstırı geliştirecek olan yazsında bari yardım yapıp rün kazanayım

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Ben mabeti (dövüş manastırı) geliştireceğim (yakın zamanda) bana bağış yapabilirsin.

DeletedUser1432

Guest
Nereden buldunuz onu kurup geliştirmek için rün?
Sadece rün parçalarıyla, yardımlarla mı?

DeletedUser

Guest
1- Bölge açarak
2- Turnuvalardan gelen rün
3- Yardımlar
4- Kırık rün biriktirerek

Tek bir yöntem ile birikmiyor bu dördü etkili. Zamanla birikecektir sizin de.

DeletedUser1432

Guest
1- Bölge açarak
2- Turnuvalardan gelen rün
3- Yardımlar
4- Kırık rün biriktirerek

Tek bir yöntem ile birikmiyor bu dördü etkili. Zamanla birikecektir sizin de.
Turnuvalarda 1500 puanı geçiyorum ve ortalama 7 sandık açıyoruz. Ama Dövüş Manastırı rünü ne buradan ne de bölge tamamlayarak daha hiç elime geçmedi. Amuni çağın kadimlerinin rünlerini bile nerdeyse tamamlayacam ama durum böyle

DeletedUser

Guest
Benim oyunda olduğum dönemde kadim mucize sayısı az olduğu için mabet rünü bol bol çıkıyordu ama artık kadim yapılar çok çeşitli bu sebeple tamamlanma daha zor oluyor.

Bir kadim mucize hangi kalıntıları istiyorsa o tip bölgelerden rün çıkma ihtimali daha fazladır diye düşünüyorum.

Çeşitli tipte kadim mucize kurarsan bir kadim mucizede tıkandığın an diğerine geçer böylece süreklilik sağlar ve sıkılmazsın. Tavsiyem tek bir kadim mucizeye odaklanmaman.

DeletedUser1113

Guest
akademiden de kırık rün üretebilirsin.Gerçi bu aralar ben de çıkmıyor ama takip edebilirsin

Bell

Üye
Dövüş manastırı ve kristal deniz feneri rünü neden hiç bir bölgeden veya turnuvadan gelmiyor? Dövüş manstırı geliştirecek olan yazsında bari yardım yapıp rün kazanayım
Etkinliklerde görevleri yaparken dönme dolap bolluğu yapısı oluyor bazen, onu kurduğunuzda kırık rün veriyor o şekilde de rünleri tamamlayabilirsiniz. Benim çok işime yaradı kadim mucizeleri kurarken ayrıca turnuvalardan da kırık rünleri toparlayarak yapıları kurdum. Dövüş manastırı da kristal deniz feneri de şehrimde mevcut.

DeletedUser919

Guest
Maalesef kendi adıma nerdeyse bir yıldır yazıyorum bu kadar zormu teknik olarak anlamadım
Merhaba gizemiye,

Önerileriniz haftalık olarak raporlanıp şirkete iletilmektedir. Fakat burada şöyle bir durum söz konusu, bir öneri her ne kadar yaratıcı ve faydalı olsa da tek bir ülkeden gelen öneriyi hayata geçirmek ne yazık ki çok mümkün değil. Birçok ülkeden aynı talep geldiğinde öneri yetkili merciler tarafından değerlendirmeye alınır. Biz sizlerin önerilerini dikkatle inceliyor ve bunları raporlayarak iletiyoruz bu konuda şüpheniz olmasın. Herhangi bir gelişme olduğunda da mutlaka Duyurular bölümümüzden duyuracağız.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser1113

Guest
Diğer ülkelerden bu konuda talep gelmiştir diye düşünüyorum mobil oynamak daha kolay PC açıp masada oturmak uzun süre hemde yada benimgibi laptop la kucağımda uzun süre oynamak konforlu olmuyor tablet yada telefon daha rahat neticede

DeletedUser689

Guest
Diğer ülkelerden bu konuda talep gelmiştir diye düşünüyorum mobil oynamak daha kolay PC açıp masada oturmak uzun süre hemde yada benimgibi laptop la kucağımda uzun süre oynamak konforlu olmuyor tablet yada telefon daha rahat neticede
Sıkı bir Alman forumu takipçisi olarak emin ol bu öneri yana yakıla dile getiriliyor her fırsatta. Hemde çok ama çok uzun süredir. Neden hayata geçmediği ise tam bir muamma. Cok da sinir bozucu aslında. Tam birlikten kadim bitiyor uyarısı geliyor ben dışarıdayım!

Bell

Üye
Sıkı bir Alman forumu takipçisi olarak emin ol bu öneri yana yakıla dile getiriliyor her fırsatta. Hemde çok ama çok uzun süredir. Neden hayata geçmediği ise tam bir muamma. Cok da sinir bozucu aslında. Tam birlikten kadim bitiyor uyarısı geliyor ben dışarıdayım!
Ben mobilden girdiğim için PC ile karşılaştıramıyorum dolayısıyla kadim ile ilgili başkalarına yardım edemiyorum. Ama son yazdığınızı anlamadım kadim bitmek üzereyken bir avantajı mı oluyor yardımda.

DeletedUser689

Guest
Ben mobilden girdiğim için PC ile karşılaştıramıyorum dolayısıyla kadim ile ilgili başkalarına yardım edemiyorum. Ama son yazdığınızı anlamadım kadim bitmek üzereyken bir avantajı mı oluyor yardımda.
hayir ekstra bir avantaji yok ama birlik arkadaslari kadimleri biterken siralar bos oldugunda haber verir. sende haber verilen kadime bp atarsin arkadasinin . attigin bp ye göre rün ve bp geri alirsin. ve bunu ancak pc den girdiginde yapabiliyorsun oyuna .