• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Runlar hakkında

• Konuyu başlatan Zaira
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3

Guest
Elvenarın her adımın planlanması gereken bir oyun olduğunu anladım. Bu yüzden cevabını merak ettiğim bir soru oluştu kafamda. Mesela, Kadim Mücizeler binalarında 5. seviyeye ulaştım ve yeniden run yerleştirmek gerekiyor. Aynı anda Cüce Mücizelerini de araştırmada açtım. Kadim Mücizelere yatırılan runlar kırık verdiği halde bu kırıkları Cüce Mücizelerin binalarında kullabilirmiyim acaba?
Eğer kullanılıyorsa o zaman Kadim Mücizeler binalarını run yatırmak gereken seviyeye kadar getirip Cüce Mücizeleri açana kadar run yatırmazsak runlar ziyan olmaz diye düşünüyorum.

Rün taşlarını bölgelerden elde edersiniz ve her mucizenin taşı farklıdır ve bölgelerden elde edeceğiniz rün taşı tamamen rastgeledir. X mucizeye ait bir rün taşını Y kadim mucizesinde kullanamazsınız. Kırık parçalardan 10 adet biriktirdiğinizde ücretsiz olarak istediğiniz bir Kadim Mucize de kullanabilmek üzere bir tam rün elde edersiniz. Elde ettiğiniz rünler siz harcamadıkça kaybolmazlar.

Bir başka soru ise, Kadım Mücizeler binalarını tamamlayan bir oyuncunun bu binalara ait olan artan runlar artık işe yaramaz halde öylesine duracak mı yoksa ileride üretim artışı olmayan kalıntılar gibi değerlenir hale mi gelecekler?

Şimdilik duracak ama ileride bunların da kullanılacağı bir özellik olması büyük olasılık.

DeletedUser

Guest
Teşekkür ederim, Berhudarol, bunu öğrendim iyi oldu, en azından Cüce Mücizelerde çok sıkıntı çekmem, Kadim Mücizeler binalarda çıkan kırıklar işime yarar. :)

DeletedUser3

Guest
Yalnız 10 kırık parça topladığınızda bunları işlemeniz lazım yoksa 10 dan fazla kırık parça biriktiremezsiniz. Rün kırılırsa ve sizde 10 kırık işlenmeye hazır rün parçası varsa o kırılan rün kaybolacaktır.

DeletedUser

Guest
Bunu biliyorum zaten, önemli olan kırıklar bütün mücize binalara uyumlu olsunlar. :)