• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.101

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

2 Nisan Perşembe günü v1.101 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

• Artık bir Kadim Mucizeyi favori olarak seçmek mümkün!
    • Artık yeni bir sembol ile hangi Kadim Mucizeye yardım almak istediğinizi gösterebilirsiniz. Bu sembol, Kadim Mucizeler ile ilgili tüm menülerden erişilebilir ve tıklandığında, ilgili Kadim Mucize favori olarak seçilir.
    • Favori seçeneği Kadim Mucizeler listenize erişen diğer tüm oyuncular tarafından görülebilir. Yardımcı olmasını istediğiniz Kadim Mucizelerin ayrıntılı listelerine ihtiyaç duyulan zamanlar artık geride kaldı. Artık her Yoldaşlık üyesinin tercihlerini kolayca görebileceksiniz!
      awfavorite.png
  • Diğer oyuncuların Kadim Mucizeleri daha erişilebilir hale geldi!
    • Başka bir oyuncunun kilidini açtığı tüm Kadim Mucizelerin eksiksiz bir listesine Yoldaşlık üye listesinden ulaşılabilir, ayrıca Dünya Haritası üzerinden başka bir oyuncuyu ziyaret ederken gösterilen kullanıcı arayüzünde yeni bir buton aracılığıyla da bu bilgiye erişilebilir.
    • Diğer oyuncuların Kadim Mucizeleri şu sırayla listelenmiştir: favori Kadim Mucize, şimdiye kadar en çok Bilgi Puanı yatırılan açık durumdaki Kadim Mucizeler, sonrasında da Rün Aşamasında ya da geliştirme aşamasında oldukları için yardım edilmeyen diğer tüm Kadim Mucizeler.
  • Kadim Mucize araştırmalarını daha kullanışlı hale getirmek için, Kadim Mucizeler genel bakış sekmesi yerine artık her zaman araştırma sekmesinde açılacak.

Geliştirmeler

• Turnuvalar aracılığıyla kazanılan Rün Parçaları, rastgele olarak herhangi bir Kadim Mucize için atanmak yerine, kilidi açılmış ve dolayısıyla daha uygun Kadim Mucizeler için Rün Parçaları seçecek.
  • Bir Kadim Mucizenin araştırmasını tamamlamak için gerekenden daha fazla Bilgi Puanı ekleyecek olan bir Kadim Bilgi Büyüsü kullanıldığında, artık yeni bir onaylama iletişim kutusu açılacak ve bu Kadim Bilgi Büyüsünün kullanımı ile ilgili potansiyel kayıplar hakkında bilgi verecek.
  • Aktif oyuncuları Dünya Haritasının merkezine taşınmasını sağlayabilmek için, haritada aktif olmayan hesapların yerleştirilmesinde iyileştirmeler yapıldı. Bu değişiklik herkesin çevresinde daha fazla hareketlilik sağlamak için yapılmıştır.
  • Periler bölümünün görev karakterlerinin grafikleri grafiksel olarak elden geçirildi ve şimdi şu şekilde görünüyor:

fairies.png

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - Diğer oyuncuların Kadim Mucizelerine yardım edildiğinde verilen ödüllerin yeni gösterimi, henüz bağış yapılmadığında da düzgün bir şekilde gösteriliyor.
  • Kadim Mucizeler - Tamamen tamamlanmış Kadim Mucizelerin penceresini açmak tekrar mümkün olacak.
  • Kadim Mucizeler - Diğer oyuncuların şehirlerinde bulunan Rün aşamasındaki Kadim Mucizelere tıklandığında kolayca kapatılamayan boş bir pencere açılıyordu. Bu artık gerçekleşmiyor.
  • Robotlar - D000-b "Çekirdek" yapısı için yanlış üretim değerlerinin gösterilmesine neden olan bir hata giderildi.
  • Ustalık - Elvenar'ın İngilizce olmayan dil sürümlerinde İngilizce olarak gösterilen, Anka Kuşu Eserinin açıklamasına bir çeviri eklendi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Kadim Mucizeler, mobil uygulamaya artık tamamen uyarlandı! Mobil uygulamada oynarken aşağıdaki işlemler artık uygulanabilir:
    • Diğer oyuncuların Kadim Mucizelerine yardım etmek. Diğer oyuncuların Kadim Mucizelerinin tam listesine Dünya Haritası ve Yoldaşlık üye listesinden ulaşılabilir.
    • Başka bir oyuncunun Kadim Mucizesine en çok yardım eden oyuncular arasında yer alarak hangi ödülleri kazanabileceğini görmek.
    • Favori Kadim Mucizeleri vurgulamak ve diğer oyuncuların Favori Kadim Mucizelerini görmek.
    • Lütfen unutmayın: Kadim Mucizeler ile ilgili bu özelliklerin etkinleştirilmesi uygulama sürümünden ayrı bir şekilde ve yalnızca uygulama sürümü tüm mağazalardaki tüm kullanıcılar için tamamen kullanılabilir olduğunda gerçekleşir.
  • Yükleme devam ederken Elvenar uygulaması artık uyku moduna geçmeyecek, böylece oyunu yüklerken telefonunuzun ekranı kapanırsa zaman kaybetmezsiniz.
  • Haberler - Haberlere erişim simgesi artık bir görevi bitirdikten sonra kullanılamaz hale gelmeyecek.
  • Yoldaşlık - Daha fazla Yoldaşlık bulmak için kullanılan buton, Elvenarın İngilizce olmayan sürümlerinde artık İngilizce olarak gösterilmeyecek.
  • Sonsuzluk Kulesi - Tekil ve çoğul formların bir cümlede karıştırıldığı bir metin hatası düzeltildi.
Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile getirdiğimiz değişiklikleri beğeneceğinizi umuyoruz. Değişiklikler ile ilgili düşüncelerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.