• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.90

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

17 Ekim Pazartesi günü v1.90 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

Dünya haritasının kullanıcı arayüzüne, Dünya haritasındaki ilerlemeyi görmeyi kolaylaştıran yeni bir Bölge Genel Bakış ekranı eklendi.

province_overview_button.png

• Keşfedilebilir - Bir bölge ile ilgili en önemli bilgiler (şehrinize göre yönü, mesafesi, tipi ve zorluk derecesi) de dahil olmak üzere tüm keşfedilebilir bölgelere genel bir bakış sağlar. Buradan doğrudan bir keşif başlatabilir veya Dünya Haritası üzerindeki bu bölgeye gidebilirsiniz.
  • Tamamlanmadı - Keşfedilen ancak henüz tamamlanmayan tüm Bölgelerin listesidir. Ayrıca, buradan bölgeye gidebilir ve Karşılaşmaları doğrudan tamamlamaya başlayabilirsiniz.
province_overview.png
province_overview2.png

Dengeleyici Değişiklikler

• Birim satın alma ve savaştan sonra yaralı birlikleri iyileştirmek için kullanılan Elmas maliyetleri yeniden düzenlendi. Bu, özellikle küçük miktarda birlik iyileştirmelerinde maliyetlerin düşmesini sağlamaktadır.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Yapı Işınlama - Denizkızı Cenneti ve Stonehenge artık Yapı Işınlama büyüsü ile depolanma hakkına sahip değil. Bazen envanter gibi rahat bir alanda takılmak istediklerini bilmemize rağmen, Geliştirilebilir Yapıları depolamak ne yazık ki mümkün değil.
  • Kadim Mucizeler - Sonsuz Kazı, değeri hiç değişmediği için, bundan sonra temel ödül bilgisini göstermeyecek.
  • Test edilen özellik - Üretim - Aynı anda birden fazla Atölye üretimi başlatıldığında bundan sonra Büyülü Atölye üretimleri de buna dahil olacak.
  • Yapılar - Ateş Anka Kuşu - Erzak kapasitesinin dolduğu durumlarda yapının üretimlerinin toplanması ile ilgili bir sorun çözüldü.
  • Yapılar - HTML5 - Bir yapının inşaat süresini gösteren zamanlayıcı, başka bir yapı satıldığında artık görsel olarak donmayacak.
  • Haberler - HTML5 - Kullanıcı adının altında yer alan haberler butonu üzerine gelindiğinde, haber önizlemesi artık başlığın her bir harfinin alt alta dizmeyecek.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Savaş - Savaş hazırlığı ekranında, arka plan ekranının hala etkileşime açık olmasına neden olan bazı sorunlar giderildi.
  • Mağaza - Belirli bir teklif kombinasyonu sunmak yerine, mağazanın boş görünmesine neden olan bir sorun çözüldü.
  • Kadim Mucizeler - Kadim Mucizelere Kadim Bilgi eklemek için kullanılan buton, envanterde yeterince Kadim Bilgi bulunmadığında artık düzgün şekilde gri renkte görünecek.

Bu güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.