• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v0.24

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme 0.24

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsalar ve Elfler,

Yarın gelecek olan Elvenar v0.24 güncellemesi ile birlikte bazı geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi oyunumuza aktarılacaktır. Sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz!

Improvements_TR.png

• Tüm ödül ekranları daha iyi performans vermeleri açısından güncellenmiştir.
  • Bundan sonra, eğitim görevlerini bir defa yapmanız yeterli olacaktır. Tüm yeni açılan hesaplar bu eğitim görevine ilk oynamaya başladıkları dünyadan ulaşabileceklerdir. Buradaki eğitim görevini tamamlamadan bir başka dünyada hesap açamazsınız. Eğitim görevini tamamlarsanız diğer dünyalarda açacağınız şehirlerinize, eğitim bölümünü bitirdiğinizde ki şekli ile başlarsınız (Kaynaklar ve inşaat kulübesi geliştirmesi gibi). Böylece eğitim görevlerini tekrar ve tekrar oynamanıza gerek kalmaz ve hızlıca farklı dünyalarda oynayabilirsiniz.

Balance_Changes_TR.png

• Birimler üzerinde bazı dengeleyici değişikliklere gidilmiştir. Bunlar:

• Baltalı Barbar II - Saldırı: Güçlü Yakın Dövüşçü +%40 -> Zayıf Yakın dövüşçü +%20
  • Arbaletçi II - Saldırı: Zayıf Yakın Dövüşçü +%20 -> Güçlü Yakın Dövüşçü +%20
  • Paladin II - Saldırı: Zayıf Yakın Dövüşçü +%90 -> Zayıf Yakın Dövüşçü +%80
  • Treant II - Savunma: Zayıf Yakın Dövüşçü +%90 -> Zayıf Yakın Dövüşçü +%80

Bug_Fixes_TR.png

• Eğitim görevlerindeki birden fazla meydana gelen hatalar düzeltildi.
  • Üretim yapmayan bir atölyeyi taşıdığınızda, bundan sonra sanki üretim yapıyormuşçasına bir animasyon sergilemeyecek.
  • Sohbet paneline siz yazı yazdığınızda bundan sonra sohbet panelinden kendi yazınız adına bir bildirim almayacaksınız.
  • Komşu yardımı simgeleri ile ilgili küçük grafiksel hatalar düzeltildi.
  • Bazı durumlarda savaşlarda kullanılan büyü etkileri düzgün görüntülenmiyordu, bu hata düzeltildi.
  • Bir yapıyı taşırken çıkan kılavuz ızgara sistemi, bazen yapı ile aynı konumda haraket etmiyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Bir yapıyı taşırken çıkan kılavuz ızgara sistemi, bazen yapı boyutundan farklı olabiliyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Sokakları taşırken çıkan grafiksel hatalar düzeltildi.
  • Bir "Elf" ne zaman ki bir yoldaşlık kursa, tebrik ekranında insan portresi çıkıyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Birden fazla oyuncuyu ziyaret ettikten sonra şehirlerdeki yapıların grafikleri görünmeyebiliyordu. Bu hata giderildi.
  • Komşu yardımı yapmanıza engel olan bir hata giderildi.
  • Elfler için olan 'Üstün Büyülü Yetenekler' görev koşulu düzeltildi.
  • Bir ürün için azami depolama limitine ulaşıldığında bile bu durum artık diğer ürünleri toplayabilmenize engel oluşturmayacak.
  • Bir başka oyuncunun şehrinde bulunan yapılara fare imleciniz ile geldiğinizde çıkan isimler, fare imleci tarafından önü kapatılıyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Üretimi toplanmaya hazır olan bir yapıyı taşıdığınızda ve yerleştirdiğinizde, bazen üzerindeki ürün simgesi kayboluyordu, bu hata düzeltildi.
  • İmalathanelerinizde üretimi başlatmak için yeterli kaynağınız yoksa, "Üret" tuşu gri renk alacak ve tıklanamaz olacaktır.
  • "Vergilerimiz" görevinin ilerleme çubuğu tekrardan işlevsel hale getirildi.
  • Taşıma veya satış modu aktifken, başka bir oyuncuyu ziyaret etmeye çalıştığınızdaki yaşanabilen sorunlar düzeltildi.
  • Oyun içi bazı metinler düzeltildi.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.