• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.1

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.1

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yarın gelecek olan v1.1 güncellememiz içerisinde yeni bir misafir ırk, dengeleyici değişiklikler, geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur.

New_Features_TR.png
  • Yeni bir geçit ve yeni bir misafir ırk: Periler!
  • Büyüleri tanıtan yeni görevler eklendi.
Balance_Changes_TR.png

• İmalathane geliştirmesi isteyen görevler her iki ırk için de yeniden düzenlenmiştir. Böylece görev serisi artık daha tutarlı hale getirilmiştir.
  • Oyunun ilk başlarında çıkan ve sizden belli miktarda kalıntı isteyen görev, sizden sikke toplamanızı isteyen bir görev olarak değiştirilmiştir. Böylece oyuncuların takılması engellenmiştir.
Improvements_TR.png

• Dünya haritasındaki 'Kaşife Odaklan' tuşu bundan sonra mevcut keşif süresini de gösterecek.
  • Ana menüdeki Kadim Mucizeler simgesine 'Rün Parçaları Genel Bakış' ipucu ekranı eklendi. Bu sayede rün parçası sayılarını bir arada görebilirsiniz.
  • Bundan sonra yeni bir rün parçası ele geçirdiğinizde, bunu belirten bir gösterge ana menü üzerindeki Kadim Mucize simgesi üzerinde açığa çıkacaktır.

Bug_Fixes_TR.png

• Bazı cüce yapılarının grafikleri çakışabiliyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Şehirdeki yapıların üst üste görünmesine sebep olan bir sorun düzeltildi.
  • Üretim bonusları ile kadim mucize bonuslarının yer aldığı ipucu ekranları düzeltildi.
  • Savaşlarda, olumsuz etkiyi belirten simgeler bundan sonra tur aralarında doğru gösterilecek şekilde düzeltildiler.
  • Bir bölgeyi tamamladığınızda çıkan ödül ekranlarında bundan sonra boş sayfa olmayacaktır.
  • Cüce Suru' nun sağladığı eğitim boyutu artış etkisi, kışladan birlik toplandıktan sonra da devam etmesi sağlanmıştır.
  • Önceden büyülenmiş bir yapıyı geliştirmeye çalışırken, geliştirmeyi iptal ettiğinizde büyü etkisi sürmesi gerekirken kayboluyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Yapılan kültür yardımları sonrası, yeni kültür bonusu verilerinin güncellenmesi için sayfa yenilemek gerekiyordu. Bu durum düzeltildi.
  • Araştırma ağacında teknolojilerin görünmez olma sorunu düzeltilmiştir.
  • Erzak deponuz doluyken kışladaki birlik eğitimini iptal etmek istediğinizde artık karşınıza düzgünce bir onay ekranı çıkar.
  • Kışlada toplu birlik eğitimlerinde masraflar artık doğru şekilde gösterilecek.
  • Fare imleci bundan sonra siz taşıma modundayken birden bire eski haline dönmeyecek.
  • Bir karşılaşma sonrasında, 'Bölgeye Geri Dön' tuşuna bastığınızda, sistem sizi bundan sonra dünya haritasına değil o bölgeye geri götürecek.
  • Bir yapı geliştirmesi yapmaya kalktığınızda, araştırma gerektiğini gösteren 'Araştırma' tuşu sizi tekrardan araştırma ağacına götürecektir.
  • Sizden ekmek üretmenizi isteyen 'Hanı Ziyaret Etmek' isimli cüce görevi düzeltilmiştir.
  • 'Yerel Üretim' (İnsanlar ve Elfler) isimli görev düzeltilmiştir ve artık sadece bonuslu mallarınız ile tamamlanabilecektir.
  • Oyunda ki İngilizce yerler düzeltilmiştir.
  • Tüm inşaat işçileriniz meşgulken, kadim mucize inşaat sekmesini açtığınızda boş ekranla karşılaşabiliyordunuz, bu hata düzeltildi.
Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

DeletedUser3

Guest
Tarafımızdan Bilinen Sorunlar:

Tüccar içerisinde size komşu olmayan oyuncuların teklifleri üzerindeki sarı ünleme fare imlecinizi tutarsanız bir ipucu baloncuğu çıkacaktır. Bu kısım henüz yapım aşamasında olduğundan dili İngilizcedir.

DeletedUser3

Guest
Tarafımızdan Bilinen Sorunlar:

Sandık üzerinde yer alan bir satır İngilizcedir. Bu kod sorunundan kaynaklıdır. Düzeltilecektir.

Reach Provience goal:

Türkçesi

Bölge hedefine ulaş

Durum
Konu yanıtlara kapalı.