• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.100 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.100
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser689

Guest
mobil güncellerimelerini sevdim , özellikle ticaret teklifimi artik kimin aldigini görmek mutlu edicek beni ama hala kadim mucizelere bp atma gelmedi. ben ölmeden önce gelir umuduyla yasiyorum artik :) söylesene sevgili Pann sen bu islerin icindesin ,Neden bu kadar zor bu özelligi getirmek ? saclarim beyazladi yahu beklemekten :/

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Pann

Eski Ekip Üyesi
mobil güncellerimelerini sevdim , özellikle ticaret teklifimi artik kimin aldigini görmek mutlu edicek beni ama hala kadim mucizelere bp atma gelmedi. ben ölmeden önce gelir umuduyla yasiyorum artik :) söylesene sevgili Pann sen bu islerin icindesin ,Neden bu kadar zor bu özelligi getirmek ? saclarim beyazladi yahu beklemekten :/

Sevgili kleinehexe :)

Şöyle ki, Kadim Mucizelere Bilgi Puanı atılması özelliği diğer özelliklere göre biraz daha zorlu bir süreç gerektiriyor ve testleri de biraz daha uzun sürebiliyor. Sanırım Avrupa'da bizden biraz daha ağır seyreden salgın da bu süreci biraz daha uzattı. Yine de hiçbirimiz yaşlanmadan bu özelliği görebileceğiz ;)
Azıcık daha sabredin lütfen.

DeletedUser689

Guest
Sevgili kleinehexe :)

Şöyle ki, Kadim Mucizelere Bilgi Puanı atılması özelliği diğer özelliklere göre biraz daha zorlu bir süreç gerektiriyor ve testleri de biraz daha uzun sürebiliyor. Sanırım Avrupa'da bizden biraz daha ağır seyreden salgın da bu süreci biraz daha uzattı. Yine de hiçbirimiz yaşlanmadan bu özelliği görebileceğiz ;)
Azıcık daha sabredin lütfen.
azicik daha demek :D :D :D istemsizce gülerken gözlerimden yaslar geldi :D :D ömrün uzun olsun sevgili Pann :)