• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.102

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

16 Nisan Perşembe günü v1.102 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Silah deposunun amacını açıklayan araç ipucunda, eğitilen birimlerin miktarının artırıldığını açıklayan metin, Eğitim Alanı ve Paralı Asker Kampı için ortak olan durumlar için düzenlendi.
  • Büyü Akademisi'nin araç ipucu, artık şehire inşa edilmeden önce de yapı içerisindeki Ustalık ve Çağırımlar seçeneği hakkında bilgi içeriyor.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - O anda yükseltilmekte olan Kadim Mucizelere Bilgi Puanı harcamak artık mümkün değil.
  • Büyü Akademisi - Büyü maliyetlerinin görüntüsü artık bir üretimin ilgili zamanlayıcı ile üst üste binerek çakışmayacak.
  • Turnuvalar - Turnuva ödülleri hala sistem tarafından işlenirken, gösterilen metin elden geçirildi ve bu çevirilerin gösterilmesini engelleyen bir hata düzeltildi.
  • Mallar - Bazı malların kısmen yerine geçebilen elmasların kullanılması sonucu belirli malların eksiye düşmesine neden olan bir sorun çözüldü.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Bir Kadim Mucize'nin genel bakış, araştırma ve geliştirme sekmelerinden de artık bu Kadim Mucizeyi favori olarak seçmek mümkün.
  • Yükleme ekranında bundan sonra çok sayıda faydalı ipucu gösterilecek.
  • Mevcut bir Apple kimliği (Apple ID) kullanılarak bir hesap oluşturmak için "Apple ile oturum aç" seçeneğini kullanmak artık mümkün.
  • Ustalık - Yeni tariflerin kullanıma sunulması için geçmesi gereken süre, sadece saati göstermek yerine artık saat ve dakika şeklinde gösterilecek.
  • Görevler - Önizlemede gösterilen metin ile tüm görev penceresi arasında (binlerle ifade edilen) sayıların yuvarlanması ile farklı değerler gösterilmesine neden olan bir sorun çözüldü.
  • Çeviriler - Çevirileri sistemden doğru şekilde çekilmeyen bazı metinler düzeltildi. Artık İngilizce görünmeyecekler.
  • Yapılar - Set Yapıları için o setin adını gösteren semboller artık o yapı için envanterde ayrılmış alana sığacak şekilde ayarlandı.
Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile getirdiğimiz değişiklikleri beğeneceğinizi umuyoruz. Değişiklikler ile ilgili düşüncelerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.