• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.103

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

30 Nisan Perşembe günü v1.103 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Geliştirmeler

• Artık sohbet sırasında, birisinin adına tıklayarak diğer oyuncuların Kadim Mucizeleri'ne kolayca yardım edebilirsiniz.
  • Turnuvalardan Rastgele Rün Parçası ödülü alan, ancak henüz herhangi bir Kadim Mucize kilidini açmamış olan oyuncular, artık 2. Bölüm Kadim Mucizeleri olan: Altın Uçurum veya Sırlar Kitabı için bir Rün Parçası alacak.
  • Bunların nasıl elde edildiği hakkında daha fazla bilgi sağlamak için tüm Rün Parçaları açıklamaları güncellendi.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Elçilikler - Bazı nadir durumlarda yol bağlantısı gereksinimi doğru karşılanmasa bile Elçilik yapılarının üretim yapması mümkün oluyordu.
  • Elçilikler - Elçilikler bölümünün Senato yapısında birkaç küçük grafiksel hata olduğundan görseller iyileştirilmiştir.
  • Araştırma - Bir teknoloji yeni olmasa bile "yeni" teknolojiler için ortaya çıkan kalıcı ünlem işareti kaldırıldı.
  • Araştırma - Orman Elfleri teknolojisi olan "Orman Akışı" artık doğru ismi ile gösterilecek.
  • Savaş - Birliklerine karşı 5'ten fazla bölük olduğunda gösterilen düşman birim istatistikleri daha tutarlı hale getirdi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Ustalık - Hazırlanan eşya toplanmaya hazır olmasına rağmen "Topla" butonunun gri olabileceği bir sorun çözüldü.
  • Yapılar- Dönme Dolap Bolluğu gibi yapılarda üretime başlarken üretim penceresi artık doğru şekilde kapanıyor.
  • Sonsuzluk Kulesi - Yoldaşlık genel bakış penceresinde görülen kupalar için yeni çeviriler eklendi.
  • Araştırma - Bir yapının kilidini açan teknolojiler artık ödül ekranında hangi yapının kilidinin açıldığını gösterecek.
  • Büyüler - Ejderha Manastırı Kadim Mucizesi inşa edilirken Canlandırıcı Meditasyon veya Evcil Hayvan Yemi kullanılması ile Mana Bonusu için ortaya çıkan keşif balonları artık doğru bir şekilde gösteriliyor.
  • Görevler - Bir görev tamamlanmadığı halde, görev sekmesinde tamamlanmış gibi gösterilmesini sağlayan bir hata düzeltildi.
  • Görevler - Yeni oyuncular için Şehir Gelişiminin dönüm noktası görevleri, kullanılan yazı tipi ile ilgili küçük bir düzenleme sorununa sahipti.

Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile getirdiğimiz değişiklikleri beğeneceğinizi umuyoruz. Değişiklikler ile ilgili düşüncelerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.