• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.104

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

14 Mayıs Perşembe günü v1.104 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

• Artım hem Sonsuzluk Kulesi'ne hem de Büyü Akademisi'ne kolayca oyunun alt gezinme çubuklarında yer alan buton ile ulaşabilirsiniz. Bu butonlar ayrıca bazı ek bilgiler içerir:
    • Sonsuzluk Kulesi butonu, Kule'nin etkin olup olmadığını gösterir ve bir sonraki başlangıca kadar ne kadar sürece kaldığını gösterir.
    • Ustalık butonu, Ustalığın boşta olup olmadığını, o anda hazırlanmış bir tarif olup olmadığını ve toplanmaya hazır bir tarifin mevcut olup olmadığını gösterir.

spirecraftingaccess.png

Geliştirmeler

• Elf oyuncular, oyunun başlangıcından itibaren ek bir avatar seçebilir
  • Bölüm II'ye ulaştıktan sonra, her iki ırk için iki yeni avatarın kilidi açılır:

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Mayıs Kutlamaları - Bir Çiçeği açmak için yeteri kadar Bahar Tohumu mevcut olsa bile, mevcut Bahar Tohumlarının sayısının kırmızı olabileceği bir sorun düzeltildi.
  • Mayıs Kutlamaları - Dünya Haritası yükleme ekranının görüntüsü tekrar ayarlandı.
  • Mayıs Kutlamaları - Bir Büyük Ödülün kilidi açıldıktan sonra ekrana gelen ödül bildirimi yeniden hizalandı.
  • Kadim Mucizeler - Termal Gençlik Pınarı Rün Parçalarının görüntüsü, artık bir taraftan kesilmeyecek şekilde güncellendi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Oyun içi mesajlardaki zaman damgaları doğru şekilde düzenlenemediğinden saat damgası artık cihaz dili ayarlarına göre biçimlendirildi.
  • Mayıs Kutlamaları - Sadece mevcut güne ait görevlerin görünür ve aktif olduğundan emin olduk, ertesi gün açılması gereken görevlerin erkenden görünmesini engelledik.
  • Sonsuzluk Kulesi - Şimdiye kadar bir ruh gibi varlığını sürdüren Ruh Özü için bir simge ekledik.
  • Kadim Mucizeler - Kadim Mucizelerin katılım penceresi bundan sonra bu pencere açıkken başka oyuncular tarafından yardım yapıldığında daha düzgün bir şekilde güncellenecek.
Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile getirdiğimiz değişiklikleri beğeneceğinizi umuyoruz. Değişiklikler ile ilgili düşüncelerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.