• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.105 Yorumları

DeletedUser1449

Guest
ve gine bann landım zaten bekliyordum bunu 50 hesap daha açıp mücadeleye devam her zaman şikayete açığım artık kızmıyorum da

DeletedUser1113

Guest
sevgili yönetim
kadimleri yükseltmek için gerekli bp adetlerini biliyorsunuz
ben daha 1 kadimi 30 seviye yapabildim bunu yapmak o kadar çok zamanımı aldıki
şimdi 35 olcak diyorsunuz en azından kadim yükseltmelerin gerekli bp sayısını azaltın mesela şuan kinin yarısına düşürün kalan maliyette mlz olsun yada çağa göre malzemeyle yükseltelim hem teknoloji aç ham kadim yükselt ama aynı mataryelle
insanları yan hesaplar açmaya zorluyorsunuz sonrada ceza veriyorsunuz hiç adil değil haksız rekabat olmasın diyorsanız daha yapılabilir bir şekle getirin bence kimse yan hesap açmasın sizde takip etmek zorunda kalmayın

Pann

Eski Ekip Üyesi
sevgili yönetim
kadimleri yükseltmek için gerekli bp adetlerini biliyorsunuz
ben daha 1 kadimi 30 seviye yapabildim bunu yapmak o kadar çok zamanımı aldıki
şimdi 35 olcak diyorsunuz en azından kadim yükseltmelerin gerekli bp sayısını azaltın mesela şuan kinin yarısına düşürün kalan maliyette mlz olsun yada çağa göre malzemeyle yükseltelim hem teknoloji aç ham kadim yükselt ama aynı mataryelle
insanları yan hesaplar açmaya zorluyorsunuz sonrada ceza veriyorsunuz hiç adil değil haksız rekabat olmasın diyorsanız daha yapılabilir bir şekle getirin bence kimse yan hesap açmasın sizde takip etmek zorunda kalmayın
Bu özelliği sevmediğinizi biliyoruz, olumlu yorumlarınız kadar olumsuz yorumlarınıza da her zaman açığız ve dikkate alıyoruz.

DeletedUser1061

Guest
Oyundan Soğuttunuz insanları Yer problem Kadim Problem Elmas Problem Bp Problem Sizler Ayrı Problem Sürekli İspiyon Eden Ayrı Problem En sonunda Tek başınıza oynarsınız oyunu artık... Ben Ömrü Hayatımda Böyle Sevilen Bir Oyundan Nasıl Soğuturuz Diye Uğraşan Yöneticiler Gördüm Diyecek Söz Bulamıyorum

DeletedUser1061

Guest
Ömür Biter Kadim Bitmez BP siz geliştirme Yapın ozaman onuda akıl etmişlerdir herhalde ? zorla teşfik ediyorsunuz işte başka türlü gelişmiyor Nesini anlamıyorsunuz hayatımızın sonuna kadar onları geliştirmek içinmi uğraşalım anlamıyorum ki...

DeletedUser1363

Guest
Yukarıdaki tablodan da anlaşılmak üzere bütün kadimleri 30 level yapmak ve elçilikler çağını tamamlamak için bize 630 bin 327 BP gerekmektedir.

Her gün 180 BP kazanan bir oyuncu için bütün bunları yapmak:

630.327 / 180 = 3502 gün veya bir diğer ifadeyle,
3502 / 30 = 116 ay veya bir diğer ifadeyle,
116 / 12 = 9 yıl 8 ay

zaman alacaktır.

Ban aldığım gün destekle yazışırken ben kimseyi şahsi olarak şikayet etmem dedim. 1,5 yılda 2 yan hesapla her hafta düzenli oynamama, etkinliklerden yan hesaplarla sadece bp leri almama rağmen 100bin kadim puanı yeni geçtim. 200bin kadim puan yapan biri yardım almadan bunu çok daha uzun bir sürede yapar. O zaman 200bin kadim puanı üzeri herkesi şikayet ediyorum dedim :)
Yan hesaplarım ban aldığı gün bende oyunu yedeğe alırım. Birilerinin rahatça kullandığı yan hesaplara engel olmayıp , birileri şikayet ediyor diye bizleri engelliyorsanız çok fazla durmamın anlamı kalmaz.
30 seviye nüfus üzerine 2 kadimim var bakıyorum 31.seviyeye ne veriyor diye 0 nüfus veriyor :) biraz altın kazanacam , diğerinden biraz mal üretimi , karşılığında ne alacak 450+450=900bin bilinçli malzeme, 265+265 = 430bin ORK ne güzel dünya :mad:

Artık oyuna gelen her yeni özellik buna Kule, yeni Irklar beni oyundan soğutmaya başlıyor. Oyuna yeni başlayan birine eskiden yardım ederdim, başlaması devam etmesi için destek olurdum. Şimdi oyunu bırak git diyorum. Turnuvadan 300 puanı almak için hiç şansı yok. Kuyu da artık verilmiyor. Lamba cini desen elmasın ne olduğunu bilmiyor :)
Oyun bir sona doğru gidiyor ama bu son güzel bir sona benzemiyor :cool:

Son zamanlarda bu kadar olumsuz eleştiri alan bir oyunda, ilgililerin bir şeyler yapması kaçınılmaz olur. Yapacaklar mı, göreceğiz... Yan hesap açıp 2. bölüme atlayıp kadim araştırmasını açınca başka hesabın kadimine BP aktarabiliyorsun. Bu kodu ben yazmadım, yapımcılar yazdı. O zaman neden yasak ve sadece şikayet edilenler ceza alıyor? Bu durumun önünü oyun kendiliğinden açmıyor mu zaten?

Pann

Eski Ekip Üyesi
Arkadaşlar yorumlarınıza açığız ama durup dururken ceza almak istemiyorsanız lütfen forum kurallarını tekrar gözden geçirin.

12. Oyun içi kural ihlali
  • Oyun içindeki bir kişinin ihlal yaptığını düşünüyorsanız bunun için lütfen destek sistemimizi kullanınız. Forum içinde şikayet başlıkları açmayın.

13. Cezalar ve destek talepleri hakkında tartışmak
  • Oyun içi cezaların veya destek taleplerinin forumda tartışılması kesinlikle yasaktır. Bu tür konular silinir ve gerekli görülürse ceza uygulanabilir.

Deleted User - 848879194

Guest
Arkadaşlar yorumlarınıza açığız ama durup dururken ceza almak istemiyorsanız lütfen forum kurallarını tekrar gözden geçirin.

12. Oyun içi kural ihlali
  • Oyun içindeki bir kişinin ihlal yaptığını düşünüyorsanız bunun için lütfen destek sistemimizi kullanınız. Forum içinde şikayet başlıkları açmayın.

13. Cezalar ve destek talepleri hakkında tartışmak
  • Oyun içi cezaların veya destek taleplerinin forumda tartışılması kesinlikle yasaktır. Bu tür konular silinir ve gerekli görülürse ceza uygulanabilir.
Ne tartışmak serbest? Sizi elestiremiyoruz! Oyundan memnun olmayisimizi yazamıyoruz! Bundan sonra ben şikayet ediyorum diye durum bildiremiyoruz! Bu lanet olası forumda ne tartısıcaz peki?

Deleted User - 848879194

Guest
Ben şahsen russas in ARTIK yeni şarkılar yapmasını istiyorum çok ara verdi yeni şarkılara. Hadin bunu tartışalım :cool:

DeletedUser919

Guest
Ne tartışmak serbest? Sizi elestiremiyoruz! Oyundan memnun olmayisimizi yazamıyoruz! Bundan sonra ben şikayet ediyorum diye durum bildiremiyoruz! Bu lanet olası forumda ne tartısıcaz peki?
Merhaba kleinehexe2,

Siz tartışmıyorsunuz, memnun olmadığınız durumları Elvenar Ekibini suçlayarak düzelttirmeye çalışıyorsunuz. Anlamamakta ısrar ettiğiniz bazı konulara açıklık getirelim.
Öncelikle oyunun yapımcısı Elvenar Türkiye Takımı değildir, doğal olarak oyun formatındaki hiçbir şeyi değiştirme yetkimiz yoktur. Eğer bir konuda oyunculardan şikâyet gelirse bu şikâyetleri raporlar ve şirkete iletiriz. Ama bu şikâyet bir öneri veya değişiklikse şirket bu konu için diğer ülkelerden de aynı öneri ya da şikâyet gelmiş mi diye kontrol eder ve tüm raporları değerlendirir. Sadece bir veya iki ülkeden gelen konuları değerlendirmeye alamaz. Bu tip konularda karar merci biz değil InnoGames GmbH'dir.
Bu sebeple bizleri eleştirmeden önce konuya daha geniş pencereden bakın lütfen.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser1113

Guest
Sevgili yönetim amacım sizleri degil oyun yapısını elestirmek sizler neticede bizim yazdıklarımızı merkeze iletiyorsunuz buna inanıyorum .
Memnun olmadığım birseyi söyleye bilmeliyim oyun icinde kurallar tabiki olacak.İstedigimiz sey kadim gelistirmelerinde kolaylık yapılması matematiksel olarak caga ait kadimlerin en ust seviyeye gelmesi cok zor istenen bp sayısını azaltıp + mazemeyle desteklenebilir elmasla yükselteyim diye düsündüm oda cok pahalı.
Merkezine ze bu sekilde iletirseniz sevinirim
Saglıkla kalın

DeletedUser1449

Guest
ne güzel dünya formdan engel al oyundan engel al çözüm istememiz bile suç oldu geliştiremiyeceğim oyunu neden zorlayım