• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.107

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

25 Haziran Perşembe günü v1.107 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Dengeleyici Değişiklikler

• İlk Misafir Irka daha kolay ve hızlı bir giriş yapılabilmesi için, Cüceler devresindeki Granit Madenleri ve Bakır Dökümhaneleri artık bakır ve granit imalathanelerinin geliştirilmesine gerek duymuyor.
    • Bu iki gerekliliğin kaldırılması nedeniyle, Granit Madeni, Bakır Dökümhanesi ve Cüce Geçidi Geliştirmesi, ve yapılar için gerekli olan Sikke ve Erzak miktarları artırıldı.
    • Granit ve Bakır tüm araştırmaların tamamlanması ve Geçidin geliştirilmesi için hala gerekli olacak.
  • Sema Tüccarları Yolculuğundaki #96 numaralı görevi bitirmek için mücadele edenlere yardım etmek için, bir eyaleti tamamlama alternatifi sunulmuştur.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Turnuvalar - Araştırma ağacında yeterli miktarda Kadim Mucizenin kilidi açılmışsa, birden fazla sandığa ulaşıldığında aynı Rün Parçaları yerine, artık birkaç farklı Rune Parçası elde edilebilir.
  • Kadim Mucizeler - Turnuva Arenası, Turnuvalarda Yoldaşlık tarafından ulaşılan her Sandık için artık sıralama puanlarını düzenli olarak veriyor.
  • Kadim Mucizeler - Kule Kütüphanesi, Sonsuzluk Kulesinde Yoldaşlık ödülleriyle kazanılan sıralama puanları yerine, artık "NaN" yazısını göstermeyecek.
  • Kadim Mucizeler - D222-z "Simia Sapiens" yapısında Bilinçli Mal bozulması, yanında bulunan grafikle artık bir artış yerine azalma olduğunu düzgün bir şekilde gösterecek.
  • Elçilikler - Elçiliklerde Birlik Sokağı döşemeleri, tek sokak birimleri olarak gösterilmek yerine artık görsel olarak düzgün bir şekilde bağlanacak.
  • Amuni - Tuzakçılar ve Kuyumcular Işınlama büyüsü ile depolandıktan sonra yeterli miktarda Prestij mevcut olmadığında Envanterden çıkarılamayacaklar. Bununla birlikte, Envanterde kaybolan ve yeniden ortaya çıkan yapılar ile ilgili hatalar da düzeltildi.
  • Etkinlikler - Etkinliklerden elde edilebilen yapılardaki ipuçları, bazen 1. Devre değerini gösteriyordu, bunun yerine artık uygun Devre değerlerini gösterecek.
  • Çeviriler - Büyü Akademisindeki Ustalık sekmesine erişmek için kullanılan yeni buton, artık tüm dillerdeki çevirisini düzgün bir şekilde gösterecek.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Kalıntılara genel bakış ekranı tamamen yeniden düzenlendi. Artık kaç adet kalıntının mevcut olduğu, kalıntıların şu anki üretim artışına etkisinin ne kadar yüksek olduğunu, bir sonraki üretim artışına ulaşmak için daha ne kadar kalıntı ihtiyacı olduğu ve maksimum artışa ulaşıldığında ne kadar fazla kalıntı olduğu konusunda daha iyi bir genel bakış sunuyor. Bu ekran Dünya Haritası ve Büyük Salonda mevcuttur.
  • Kadim Mucizeler - Arınma Piramidi, Silah Depolarından Orklar ile birlikte fazladan Bilinçli Mal toplanmasını sağlarken, bunları arka planda sessizce eklemek yerine, artık toplanmalarını düzgün bir şekilde gösterecek. Orkların gürültülü varlıklar olduğunu biliyoruz, ancak Bilinçli Mallar da tekrar görünür olmak için seslerini çıkarmayı öğrendi.
  • Kadim Mucizeler - Sırlar Kitabı'nın 32. seviyesindeki Bilgi Puanı üretim açıklamasında gösterilen bir yuvarlama hatası düzeltildi. Artık 7 Bilgi Puanı toplanabileceği doğru bir şekilde gösteriliyor.
  • Çeviriler - Sonsuzluk Kulesi sıralamasında Kupa açıklaması ve Sonsuzluk Kulesinde bir yoldaşlığa katılma istemi için eksik olan çeviriler eklendi.
Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile getirdiğimiz değişiklikleri beğeneceğinizi umuyoruz. Değişiklikler ile ilgili düşüncelerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.