• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.110

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

6 Ağustos Perşembe günü v1.110 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir

Dengeleyici Değişiklikler

• Periler Bölümündeki Yaşayan Kandiller görevi artık reddedilebilir. Bu değişiklik, isteğe bağlı bir teknolojinin araştırılmasını gerektirdiği için yapılmıştır.
  • 22, 25, 26, 32, 39, 42 ve 47. Bölük Boyutu geliştirmelerinin kilidini açmak için gereken maliyetler değiştirildi, çünkü bu teknolojiler isteğe bağlı olmasına rağmen yerleşim kaynaklarına ihtiyaç duyuyordu. Misafir Irk yerleşimlerini yeniden inşa etmeyi önlemek için bu teknolojilerin maliyetlerini tekrar düzenledik. Bu değişiklik ile, isteğe bağlı Bölük Boyutu geliştirmesi teknolojilerinin kilidini açma maliyetleri, şehir genişletmeleri gibi diğer isteğe bağlı teknolojilerle eşit hale getiriliyor.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - Kadim Mucize yardım menüsündeki bilgiler, aynı anda birden fazla oyuncu için açıldığında, yanlış şekilde gösterilebiliyordu.
  • Kadim Mucizeler - Bir seferde iki veya daha fazla Silah Deposu üretimi toplandığında, Arındırma Piramidi bonusunda olması gerekenden daha yüksek bir değer gösteriliyordu, bu sorun artık çözüldü.
  • Kadim Mucizeler - Bir Kadim Mucizenin geliştirme sekmesinde, bir sonraki seviyeye ait bonus detaylarını gösteren yanıltıcı bir ipucu kaldırıldı.
  • Şehir - Şehrin eteklerindeki yer alan kayalar ve ağaçlar gibi dekorasyonlar artık şehir genişletmeleri ile çakışmayacak.
  • Görevler - Bazı oyuncular uzun süre önce tamamladıkları bölümlerden bazı görevler alabiliyorlardı. Bu sorun artık çözüldü.
  • Sonsuzluk Kulesi - Sonsuzluk Kulesi için kalan süre, artık Sıralamalar ekranının Kule sekmesinde doğru bir şekilde gösteriliyor.
  • Yapılar - Mavi Ateş Anka kuşundan beslenme etkisi ile kaynak elde etmek için artık başka bir oyun eylemi gerçekleştirmeniz gerekmeyecek.
  • Elçilikler - Üretilen kaynakların depoları doluysa artık başka kaynakların üretilmesi için Senato'daki üretimlerin atılmasını mümkün kıldık.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Dünya Haritası - Çok uzun kullanıcı isimlerinin yazı tipleri küçültüldü, böylece isimler ayrılan bölüme sığabilecek.
  • Dünya Haritası - Bir karşılaşmayı bitirdikten sonra bölge henüz tamamlanmadıysa, artık hem bölge hem de karşılaşma ödülleri için bir ekran açılmayacak.
  • Misafir Irklar - Bazı durumlarda üretimleri atmayı engelleyebilecek bir sorun çözüldü.
  • Misafir Irklar - Bitmiş bir üretimi attıktan sonra artık kullanılan kaynakları geri ödenmeyecektir.
  • Tüccar - Standart Mallar ile Bilinç Malları takas etmeye çalışırken, veya tam tersi durumda, ekrana çıkan hata mesajının tüm dillerde ayrılan bölüme sığması için bu alan biraz genişletildi.

Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile gelen değişiklikleri sevmenizi umuyoruz, ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.