• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.114

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

1 Kasım Perşembe günü v1.114 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Kadim Mucizeler - Sohbet yoluyla üst üste diğer oyuncuların birden fazla Kadim Mucizesine eriştikten sonra, oyunun bazen kafası karışıyor ve bunun yerine diğer oyuncuların Kadim Mucizelerini gösterebiliyordu.
  • Çeviri - Sonbahar Burçları görevleri de dahil olmak üzere birçok yerdeki eksik çeviriler düzeltildi.
  • Turnuvalar - Karşılaşma pencerelerinin neredeyse görünmeden açılıp kapanmasını önlemek için, yavaş internet bağlantısı olması durumunda Karşılaşma pencerelerinin çalışma şekli iyileştirildi.
  • Mağaza - Mağazada sunulan paketlerin araç ipuçları artık elde edilebilecek yapıların seviyesi hakkında yanlış bilgiler içermiyor.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.

• Kullanıcı Arayüzü - Kilitli ekrandan döndükten sonra veya uygulamayı arka plandan tekrar açıldıktan sonra pencere ölçüleri ilgili bazı sorunlar düzeltildi.
Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile gelen değişiklikleri sevmenizi umuyoruz, ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.