• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.119 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.119
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba ,

Ben bir şey anlamaya çalışıyorum, Elvenar'a ait yapılar o kadar güzel çizmişken avatarları neden çizemiyorlar ki, yoksa farklı ekip çalışması bunlar. :)
İnstagram yarışmasındaki 1. olan oyuncunun resmini düzeltebiliyorlar kendi çizdiğini güzelleştirmiyorlar mı .
Oyuncunun çizdiği ve kazandığı orijinal resimi bu :
Аватар1.jpg
Oyuna eklemeden düzeltmişler daha güzel yapmışlar, 2. ve 3. sıradakileri de yapsaydılar aynı şekilde. :)
Tabi bu görsel zevk meselesi ama bana göre oyuncunun resimi düzeltmektense kendi çizdiklerini düzeltmesi lazımdi :)
Yine de yeni avatarların gelmesi iyimiş, belki beğenen olur, son sıradaki 2. resim çok hoş .

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. doğru bir tespit.. muhtemelen farklı bir takım çalışması.. yapılar inanılmaz yaratıcı ve mükemmel çizilmiş, aynı başarı avatarlarda yok bence de.. çok güzel avatarlar da var aslında ama daha güzel olabilirmiş.. değişik bir bakış açısıyla filan çiziyorlar heralde..
Her iki haftada bir güncelleme gelmesi hızlı çözümler sunulması çok başarılı.. başka oyunlardan çok üstün elvenar bu konuda, tebrik ederim..