• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.123 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.123
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Merhaba,

• Yapılar - Büyücü kulübesinde üretim tercihini değiştirme seçeneğine artık düzgün bir şekilde erişilebilir.
Öyle bir bina yok ki oyunda, doğrusu binayı tasarlamışlar , hatta Elvenar dedikoduları konu altında o binaya ait görseli paylaştım ben onu sihirli kulübe olarak çevirdim, 3 tane üretim seçeneği var, tıpkı 17. devrede tüccar gibi ister tohum ister unuryum üretebiliyoruz.
İyimiş, çok güzel binayı tasarlıyorlar, bize vermiyorlar, kesin kendiler oynuyorlar :) ve oyunda olmayan binanın hataları düzeltiyorlar. :)

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,

• Yapılar - Büyücü kulübesinde üretim tercihini değiştirme seçeneğine artık düzgün bir şekilde erişilebilir.
Öyle bir bina yok ki oyunda, doğrusu binayı tasarlamışlar , hatta Elvenar dedikoduları konu altında o binaya ait görseli paylaştım ben onu sihirli kulübe olarak çevirdim, 3 tane üretim seçeneği var, tıpkı 17. devrede tüccar gibi ister tohum ister unuryum üretebiliyoruz.
İyimiş, çok güzel binayı tasarlıyorlar, bize vermiyorlar, kesin kendiler oynuyorlar :) ve oyunda olmayan binanın hataları düzeltiyorlar. :)

Tristeria merhaba,

Bu yapı Aralık ayında US sunucusunda satışı yapılan bir paketin içerisinde yer almaktaydı. Yani aslında bu yapı hiç yok değil ama bize gelmediği konusunda haklısınız. Nadir de olsa farklı sunuculara farklı paket teklifleri sunulabilmekte.