• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.126 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.126
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DNDR-ASR

Süper Üye
güncelleme notlarında yoktu ama toplu imalathane üretimi gelmiş yıllardır bunu bekliyordum çok memnun oldum umarım tüm hesaplara gelmiştir birinde gördüm geldim buraya

gece yatarken atölye aldım sabah kalkıp indirimi görünce oluşan sinirim geçti :)

Raithen

Özel Üye
Harika olmuş ya.. silah deposuna da gelmiş.. Kubrick bu test olabilir yine ama bu sefer test bize denk geldi heralde.. : )

DNDR-ASR

Süper Üye
bütün hesaplara gelmiş, depoların farkında değildim ama iyi olmuş, ırk binalarına da geldi mi acaba

Invasion

Meşhur Üye
Değerli yöneticiler konuyu bu sürümle alakalı olduğu için burda açma gereği duydum. Sıkıntı toplu imalathane! seçtiğin imalathaneye (ör: 1.kademe 2 mermer 2.kademe 2mermer imalat var) üretim emri verdiğinde farklı kademede olan imalathaneler üretime geçmiyor tekrar onlarada tıklayarak üretim emri vermek gerekiyor.

Virtus

Özel Üye
Merhaba Invasion,

Konuyu dile getirdiğin için teşekkür ederim, bahsedilen durum bilgimiz dahilinde. Toplu imalat özelliği çok yeni ve geliştirmeye açık durumda. Şu an söylediğin gibi sadece aynı seviyelerdeki imalathanelerde toplu üretim verilebilecek.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Değerli yöneticiler konuyu bu sürümle alakalı olduğu için burda açma gereği duydum. Sıkıntı toplu imalathane! seçtiğin imalathaneye (ör: 1.kademe 2 mermer 2.kademe 2mermer imalat var) üretim emri verdiğinde farklı kademede olan imalathaneler üretime geçmiyor tekrar onlarada tıklayarak üretim emri vermek gerekiyor.
Biraz gecikmeli de olsa bu konuya eklemek istediğim bir yanıtım olacak. Bildiğiniz gibi 24. seviye sonrasında imalathane üretimleri değişmekte. Bu nedenle de imalathaneleri toplu olarak kurarken geliştirme seviyelerine göre bir ayrım yapılması gerekli. İleride bu konuda farklı bir çözüm bulunur mu bilemiyorum ama şu an için bu özellik bu şekilde kalacak gibi görünüyor.