• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.130 Yorumları

Virtus

Özel Üye

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.130
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

• Geliştirilebilir Yapılar - 17. devredeki özelliklere benzer şekilde, değiştirilebilir üretimi geliştirilebilir yapılarımıza getiriyoruz! Etkinliklerden kazanılan geliştirilebilir yapılar artık değiştirilebilir üretim özelliğine sahip olabilecek. Bu, daha ilginç ödüllerin elde etme olasılığını artıracak ve etkinlikleri daha da ilginç hale getirecektir.
    Değiştirilebilir bir üretimde, iki olası üretim setinden birini seçebileceksiniz. Biri aktifken, ikincisi devre dışı bırakılarak, bir yapının üretimini kendi ihtiyaçlarınıza göre değiştirmenize izin verir. Bu yeni yapıları yakında oyunda göreceksiniz.
Bunu tam anlamadım, 17. devrede hangi binalar bu özellikleri taşıyor bunu merak etim, zaman bulup dedikodu toplamaya çıkmak lazım. :p

Pann

Eski Ekip Üyesi
  • Geliştirilebilir Yapılar - 17. devredeki özelliklere benzer şekilde, değiştirilebilir üretimi geliştirilebilir yapılarımıza getiriyoruz! Etkinliklerden kazanılan geliştirilebilir yapılar artık değiştirilebilir üretim özelliğine sahip olabilecek. Bu, daha ilginç ödüllerin elde etme olasılığını artıracak ve etkinlikleri daha da ilginç hale getirecektir.
    Değiştirilebilir bir üretimde, iki olası üretim setinden birini seçebileceksiniz. Biri aktifken, ikincisi devre dışı bırakılarak, bir yapının üretimini kendi ihtiyaçlarınıza göre değiştirmenize izin verir. Bu yeni yapıları yakında oyunda göreceksiniz.
Bunu tam anlamadım, 17. devrede hangi binalar bu özellikleri taşıyor bunu merak etim, zaman bulup dedikodu toplamaya çıkmak lazım. :p

Merhaba Tristeria,

Mana ve tohum üretimi arasında seçim yapabildiğiniz bazı yapılar var, buna benzer bir mekaniği geliştirebilir yapılara getiriyoruz, yalnız henüz tüm detaylara sahip değiliz, bu yüzden yanlış bir bilgi de vermek istemiyorum. Yakında beraber göreceğiz.

Merhaba Pann,

Teşekkür ederim cevap için.
Mevcut binalarda değişiklik yapmazlar öyle söyleniyor ( dedikodular :) ) ilerde etkinliklerden gelecek olan binalarda bu özelliği ekleyecekler ve çok güzel olacak, çünkü sabit üretim bonuslu mallarla denk gelince pek faydalı olmuyor.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba Pann,

Teşekkür ederim cevap için.
Mevcut binalarda değişiklik yapmazlar öyle söyleniyor ( dedikodular :) ) ilerde etkinliklerden gelecek olan binalarda bu özelliği ekleyecekler ve çok güzel olacak, çünkü sabit üretim bonuslu mallarla denk gelince pek faydalı olmuyor.
Evet, eski yapılarda bir değişiklik olmayacak ve bundan sonra gelecek olan bazı geliştirilebilir yapılara eklenecek olan bir özellik (dedikodu değil :)). Umarım herkesin seveceği bir değişiklik olur.