• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.130

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

27 Mayıs Perşembe günü v1.130 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

• Geliştirilebilir Yapılar - 17. devredeki özelliklere benzer şekilde, değiştirilebilir üretimi geliştirilebilir yapılarımıza getiriyoruz! Etkinliklerden kazanılan geliştirilebilir yapılar artık değiştirilebilir üretim özelliğine sahip olabilecek. Bu, daha ilginç ödüllerin elde etme olasılığını artıracak ve etkinlikleri daha da ilginç hale getirecektir.
    Değiştirilebilir bir üretimde, iki olası üretim setinden birini seçebileceksiniz. Biri aktifken, ikincisi devre dışı bırakılarak, bir yapının üretimini kendi ihtiyaçlarınıza göre değiştirmenize izin verir. Bu yeni yapıları yakında oyunda göreceksiniz.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Tüccar - Kaynak isimlerinin doğru görüntülenmesi için yeterli alan mevcut.
  • Yoldaşlık Maceraları - Bir yoldaşlıkta iki üye aynı anda bir harita noktasını tamamlamak için bir Rozet yatırdığında, Macera tıkanıyordu. Bu artık olmayacak.
  • Yerleşim - Robotların D001-o "Motor" "üret" sekmesi artık hata mesajı vermeyecek.
  • Üretim - Birden fazla üretim başlatılırken, ara sıra meydana gelen "Dahili Hata" mesajları artık görünmeyecek.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Kadim Mucizeler - Bazı Kadim Mucizelerin konut nüfusu değerinde ortaya çıkan yuvarlama sorunları düzeltildi.
  • Genel - Eksik metin çevirileri düzeltildi.
  • Boyut Geçidi - Boyut Geçidi ekranındaki maliyetler artık ilk sayıdan sonra kesilmeyecek ve tamamı görünecek.

Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile gelen değişiklikleri sevmenizi umuyoruz, ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.