• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.138

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

30 Eylül Perşembe günü v1.138 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Yeni Özellikler

• Tüm seviyelerdeki yoldaşlıkları geliştirmek için yepyeni bir özellik üzerinde çalışıyoruz! Daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin!

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:
  • Toplu Üretim - İmalathane toplu üretim maliyetleri artık birleştirildi ve tıklanabilir.
  • Kullanıcı Arayüzü - Arayüz grafiklerinde, Kule kapılarında ve birçok başka alanda iyileştirmeler yapıldı.
  • Prestij - Prestij hesaplamaları artık sorunsuz bir şekilde işlenecek.
  • Görevler - Oyunun yeniden yüklemesi sırasında, görev bildirim işaretlerini tetikleyen bir hata düzeltildi.
  • Eğitici görevler - Oyunun eğitici görevleri artık amaçlandığı gibi çalışacak.
  • Etkinlik - Oyuncular olması gerektiği gibi görev serisinin son ödülünü toplayabilecek!
  • Kule - Müzakereler, artık hata iletileri tarafından engellenmeyecek.

Mobil

• Bağlantılar - Oyun içi haberler ekranından paylaşılan bir forum bağlantılarına tıklamak artık mümkün olacak.
  • Kule - Kapalı kapılar, kalan süreyi artık doğru şekilde gösterecek.
  • Üretim - Depo doluysa, artık üretimler atılabilir.
  • Kullanıcı Arayüzü - Bir Kadim Mucize rün araştırmasını elmas ile yaptıktan sonra, kırık parçalar alanı artık yanmayacak.
  • Kullanıcı Arayüzü - Ticaret teklifi kaydırma çubuğu, gerekli değilse artık gösterilmeyecek.
  • Kullanıcı Arayüzü - Oyun arayüzünde çeşitli iyileştirmeler yapıldı.
  • Kadim Mucizeler - Fırtınanın İğneleri ve Çiçekli Tüccar Loncası artık yatay mod ile tekrar görülebilecek.
Not: Güncellemenin uygulama sürümü tarayıcı sürümünden ayrı olarak yayınlanır.

Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile gelen değişiklikleri sevmenizi umuyoruz, ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.