• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.151 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.151
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Merhaba,

Teknoloji Ağacında 16. devre için bazı değişiklikler yapıldı. Böylece isteğe bağlı teknolojiler artık Misafir Irk Kaynakları gerektirmeyecek ve devrenin sonu biraz daha kolaylaşacak.

Bunun yerine başlangıçta kolaylaşmasını yapsaydılar daha iyi olurdu. 18. ve 19. devredeki başlangıç o kadar sıkıcı değil 16. ve 17. devrelerdeki gibi.
Zorunlu olmayan teknolojiler insanlar geçit lütufları ile de geçebilir ama resimde gösterdiğim her 3 saatte giren bir oyuncu için çok sıkıcı ve uzun süren bir süreç, günde 3 defa girenleri hiç düşünemiyorum, 1 aydan fazla sürüyor ırk binaları kurup araştırmada ilerlemesi.
16. devrede çay ve bira evi çoktan açılmış ama cüce ve peri elçilikleri 2. seviye yapmak için gereken mal miktarı toplamak o kadar uzun sürüyor ki çay ve bira evlerdeki üretimi ırk sonuna kadar gereken malzemeli üretmiş oluyoruz yani kullanamıyoruz.

Ekran görüntüsü 01-05-2022 17.51.14.png

17. devrede de durum farklı değil, başlangıçtaki ilerleme çok uzun sürüyor, zaten ırk sonuna kadar araştırmaya gereken ırk malları üretmek gerekiyor geçit lütufları bir işe yaramıyor, bari izin versinler o gemileri kurmadan aylarca beklemesin oyuncular, yeterince uzun soluklu bir ırk zaten.
1 aydan fazla bu görüntü izliyorum, yer hazır ama üretim o kadar yavaş ki gemiler kuramıyorum.

Ekran görüntüsü 01-05-2022 18.12.42-min.png

Oyuncuları araştırmada ilerlesin teşvik etmek istiyorlarsa başlangıcı kolaylaştırmak lazım zorunlu olmayan geçit lütufları ile hal olabilecek araştırmalardan ırk malzemeleri iptal etmek değil.
Yeni gelecek olan özellik için de baya güzel olacak, ne kadar çok araştırma o kadar çok kazanma şansımız olacak, biraz olsun kolaylaştırmak güzel olurdu. :)