• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.157 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.157
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Wezen

Çalışkan Üye
Manuel savaşı bitirmek için onay istemesi iyi olmuş. Bazen içeri 1 bölük asker ile girip engellere bakıyorum savaşı terk et yerine bitire tıkladığım olmuştur :)

Sandıklardaki kadim bilgi değeri göstermesi çok güzel olmuş, çoktan yapması gerekiyordu, bırakın yeni oyuncular eski oyuncular bazıları hangi renk ne kadar bilgi puana eşdeğer bilmeyenler var.
Ama şunu anlayamadım, güleyim mi yoksa bunun altında ilerisi için bir yenilik mi bekleyeyim bilemedim. :)
Ekran görüntüsü 07-08-2022 01.57.15.png

Elvenar her ne kadar da bazılar kompleks yapsa orta yaş ve üzere olan oyunculara daha çok hitap eder, gençler pek tutulmaz burada daha çok savaş aksiyon saldırı içeren oyunları severler özellikle genç erkekler. Yani kimler kadime bp yatırmış doğrusu kimler yoldaşlıkta bulunuyor veya kimler yabancı hafızalarımızda tutamayacak kadar yaşlı değiliz ama. :))))))) Alzheimer hastalar zaten oynamaz ki bu oyunu, oyunun ismini unuturlar veya herhangi oyunu oynadığını.
Kesin yapımcılar bir şeyler planlıyorlar, acaba aklımdaki şeyi mi .... :)

Raithen

Özel Üye
Yani kimler kadime bp yatırmış doğrusu kimler yoldaşlıkta bulunuyor veya kimler yabancı hafızalarımızda tutamayacak kadar yaşlı değiliz ama. :))))))) Alzheimer hastalar zaten oynamaz ki bu oyunu, oyunun ismini unuturlar veya herhangi oyunu oynadığını.
Hahahaha dogru tespit..