• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.160 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.160
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

• Büyü Akademisi'ndeki tariflerin sırasını sürekli değiştiren bir sorunu düzelttik.
Bunu çok sevdim, uzun zamandır hep hatalı sıra oluyordu özellikle akademiyi döndürünce hemen hemen hep sıra karışıklığı vardı.

• 'Vallorian Muhafızı veya Vallorian Emektarı eğitin' göreviyle ilgili bir sorunu düzelttik. Görev artık kışlanın ağır yakın dövüş birimlerini kabul ediyor.
Bu görev aslında yapmak için çok zor değildi, kule veya turnuvada valorianı kullanınca o görev sayılıyordu, asıl bu görev için alternatif olmaması çok kötü olmuş, sırf bu görev yüzünden görevlerden vazgeçmek zorunda kaldım.
Ekran görüntüsü 28-09-2022 12.11.32.png

Ekran görüntüsü 28-09-2022 12.12.24.png

Bunu yapmak için tüm şehri mi depoya atması lazım, veya depodan tüm kültür binaları mı çıkartacaktım, bunu neden yapayım ki, o kadar ışınlama tek bir görev için neden harcayayım, hiç mantıklı değil, depodaki kültür binaları yetmeyen büyü parçalara bozayım daha iyi.
Bunun bir alternatif olması şart, 500 bine yakın kültür nerden bulayım.