• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.171 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.171
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Merhaba,
Tristeria hariç hiç bir hesabımda uzaklaştırma özelliği aktif değil, bu bir hata mi yoksa zamanla herkese gelecek?
Ekran görüntüsü 17-03-2023 16.28.49.png

Özelden yardım istiyorum girip görüyorlar cevap yazan yok kendim çözmeye çalışıyorum sorunu, buradan soruyorum yine cevap yok, super bir yönetime sahibiz.

Virtus

Özel Üye
Merhaba Tristeria,

Sorulan sorulara veya açılan ticketlara detaylı bir inceleme yaptıktan ve kesin bir veriye ulaştıktan sonra cevap vermeyi uygun görüyoruz. Bu durum sorunuz ile ilgilenmediğimiz anlamına gelmiyor. Bu tip süreçlerde biraz daha sabırlı olmanızı rica ederiz.

Sorunuz cevabı şu şekildedir. Zoom özelliğini aktif olarak kullabilmek için ayarlar menüsünden grafikler penceresine giriniz. Şehir grafiği kalitesi, orta veya düşük ise şu an için bu özellik kullanılamamaktadır. Ayarınızı yüksek kaliteye getirerek zoom özelliğini kullanabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Merhaba Virtus,
Cevap için teşekkür ederim, tüm hesapları kontrol ederim.
Eleştirim sadece forum için geçerli, destek üzerinde açılan ticketlar konusunda söylenecek tek kelime yok, oyunculardan kopuksunuz, bir sürü konu mesaj görmezden geliniyor ve bunu siz de biliyorsunuz ve görüyorsunuz. Elbet sizlerin de işiniz gücünüz var burada 7/ 24 bulunmanız imkansız zaten kimsede bu beklentide olmaz olamaz da, sadece sözünü tutun, yönetim ekibine katığınız zaman verilen sözler var, imkan dahilinde tabi.
Size de iyi çalışmalar kolay gelsin.

eklemek istiyorum, diğer ülke forumlarda bulunup oradaki ortamları kıskanan oyuncuyum, keşke dil bilgisi yeterince olsa bende katılırdım, yönetim oyuncularla iç. içe espri de yaparlar görüşünü de bildiiriyorlar olumlu veya olumsuz sizler sadece jandarma gibi sessiz girip çıkıyorsunuz, sürüm notları, duyuru ve etkinlik, arada da sorulara cevap .

Son düzenleme:

Wezen

Çalışkan Üye
Evet bende de olmuyordu , grafiği yüksek ayarına getirince uzaklaşabildim. teşekkürler.